Ucuza oyun satın alma

Bende senin gibi düşünüyorum. Henüz güvenilir bir site bulamadım. ByNoGame'den bir Steam Key alayım dedim satıcılar aktif olmuyorlar genelde. Güzel bir site bulabilirseniz bende faydalanırım. :)

Oyunu Ubisoft üzerinden indirirseniz, bir şey olmaz. Fakat genelde o tür satış siteleri, aynı hesapları birden fazla kişiye satıyorlar.

Hocam orasını biliyorum sıkıntı değil zaten oyunu bana Ubisoft, Epic gibi sitelerden verirse gönlüm rahat oynarım.
Bende senin gibi düşünüyorum. Henüz güvenilir bir site bulamadım. ByNoGame'den bir Steam Key alayım dedim satıcılar aktif olmuyorlar genelde. Güzel bir site bulabilirseniz bende faydalanırım. :)

Selamlar,
Pintistore güvenilir gibi Far Cry 5 aldım Ubisoft hesabı olarak teslim ettiler şu anda bir sıkıntısını göremedim.
Dostum bir tane doomer crack indirdi diye şirket batacak değil ya 😂

Crack indirirsem herhangi bir vicdan azabı çekeceğimi sanmıyorum :D.

Hocam Rus sitesi galiba güvenilir mi daha önce alışveriş yaptınız mı?

Evet 4-5 sene önce Minecraft Premium almıştım şu an hala aktif. Bundan 3-4 ay önce CS:GO skin aldım skinimde geldi gördüğüm kadarıyla bir sorun yok. Şunu da belirteyim 3.5 dolara GTA V almıştım rockstargames hesabı olarak verildi şu an hesabım duruyor kendi Gmail'ime almıştım. Online falan girip oynuyordum sıkıntısızdı yani

Evet 4-5 sene önce Minecraft Premium almıştım şu an hala aktif. Bundan 3-4 ay önce CS:GO skin aldım skinimde geldi gördüğüm kadarıyla bir sorun yok. Şunu da belirteyim 3.5 dolara GTA V almıştım rockstargames hesabı olarak verildi şu an hesabım duruyor kendi Gmail'ime almıştım. Online falan girip oynuyordum sıkıntısızdı yani.

Tamamdır bakacağım önerileriniz için teşekkürler.

Geri
Yukarı