Ucuza Robux nereden alınır?

Normalin 10 katı ucuza satan bir firmanın güvenilirliği sorgulanır. Ki 1 yıl önce, robuxlarda %200 fiyat artışı yapıldığında bu sitede fiyatlar yine aynıydı.
Ekleme: Evet siteyi Rasenia yapmış şimdi gördüm :D. Temiz dolandırıcıdır kendisi.

UCUZ ROBUX - UCUZA ROBUX SATIN ALden al 400 Robux Roblox'da 74TL bu sitede 8.50 TL buradan al daha iyi ve site güvenilir SSL sertifikası var ve YouTuber'lerden de deneyen var.

Şimdi anladım bu arkadaş diğer konuya da spam yapmıştı. Ve SSL sertifikasının güvenle alındığını sanıyor 🤣🤣🤣🤣
Hayır dostum parayla alınıyor.
Ör:
Yeter artık spamı kes.

UCUZ ROBUX - UCUZA ROBUX SATIN ALden al 400 Robux Roblox'da 74TL bu sitede 8.50 TL buradan al daha iyi ve site güvenilir SSL Sertifikası var ve YouTuber'lerden de deneyen var.

Dolandırıcı bir site, tasarımı daha ne olduğunu belli ediyor zaten. Hazır kullanılmış bir template site.
Microsoft Store üzerinden ucuz fiyata alabilirsiniz, başka siteleri tercih etmeyin.

Dolandırıcı bir site, tasarımı daha ne olduğunu belli ediyor zaten. Hazır kullanılmış bir template site.
Microsoft Store üzerinden ucuz fiyata alabilirsiniz, başka siteleri tercih etmeyin.

Aynı mesajın 20 tane daha konuda olması dışında bir sorun yok :D

HANGİ YOUTUBER 🤣🤣🤣
Ve mesajı spamlayan kullanıcının hesabına veda ederiz.

Son düzenleme:
Ucuza Robux olarak ilk once yeni hir hesap AC ve ekrani oapamadan sadece 40 Robux al boyle yapa yapa 50TL'ye 1K Robux almistim cok daha ucuz

Yeni konular

Geri
Yukarı