Ucuza satılan Dijital Oyun Servisi hesaplarından almayın

Genellikle Origin, Ubisoft ve Epic Games platformlarında ki satılık hesaplar çalıntı oluyor arkadaşlar. Bilginiz olsun...

Aslında sorunsuz oynanabiliyor fakat dediğiniz gibi yahnisi yenmez :D

Eki Görüntüle 1278938

Ben şu an RDR2'yi günlerdir eski Steam hesap stokumda ki bir hesaptan oynuyorum mesela. 0 sorun, 0 sıkıntı.

Yakında bu Red Dead Redemption 2 hesabını satmayı düşünüyorum. Çalıntı olmadığı gibi, sorunsuz bir oyun deneyimi yaşatabiliyor. Kendim kullanmasam kesinlikle satmazdım.

Nereden ve hangi satıcıdan aldığınızı sorabilir miyim ben de böyle bir yerden oyun almayı düşünüyorum da.

Nereden ve hangi satıcıdan aldığınızı sorabilir miyim ben de böyle bir yerden oyun almayı düşünüyorum da.
Bununla ilgili rehber vardı o yüzden yasak olmadığını düşünerek site adı veriyorum. GameSatış sitesinden alabilirsiniz. Gosling ve OpssGamer adında iki mağaza var arkadaşlarım onlardan almıştı. Yine de bu işlerde garanti olmaz haberiniz olsun.

Bununla ilgili rehber vardı o yüzden yasak olmadığını düşünerek site adı veriyorum. GameSatış sitesinden alabilirsiniz. Gosling ve OpssGamer adında iki mağaza var arkadaşlarım onlardan almıştı. Yine de bu işlerde garanti olmaz haberiniz olsun.
Hocam benim şeyde kafam karıştı çevrimdışı modda oynamayı şart koşmuşlar ya satın aldığımız hesapta oyunun son güncellemeleri almış olup olmadığını nasıl anlayacaz

Bir de key olarak oyun satan en ucuz site sizce hangisi (genel soru)

Hocam benim şeyde kafam karıştı çevrimdışı modda oynamayı şart koşmuşlar ya satın aldığımız hesapta oyunun son güncellemeleri almış olup olmadığını nasıl anlayacaz

Hesabı çevrimiçi moda alın. Güncellemeleri kontrol edin. Tekrar çevrimdışı moda alın.

300 lira verip kendi hesabımdan oynuyorum daha iyi 👍

Maalesef herkesin bütçesi yetmiyor :)

Green Man Gaming en ucuzmu bilmem ama arada güzel indirimler oluyor bildiğim kadarıyla ve güvenilir bir siteymiş Technopat kanalında videosu vardı.

Maalesef herkesin bütçesi yetmiyor :)

Green Man Gaming en ucuzmu bilmem ama arada güzel indirimler oluyor bildiğim kadarıyla ve güvenilir bir siteymiş Technopat kanalında videosu vardı.
Hocam iyi ki mesajimi alintiladiniz tam da bu konudan muzdariptim.
Arkadaşlar sakın bu yöntemle oyun almayın bir faydası yok ben aldım denedim sorun üstüne sorun çıkıyor gidin korsan indirin oynayın hem denuvo yok. Orjinal oyunda sanki daha çok kasıyormuş gibi hissediyorum.
Ayrıca game satış sitesine girmek bir dert kaydolmak ayrı dert. Satın alma yapabilmeniz için kağıda game satış yazıp kimliginizi onune tutarak yüzünüzün göründugu resim çektirmeniz lazim konu sahibi bundan bahsetmemiş sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı