Ucuza satılan FH4 hesabı güvenilir mi?

GameSatış gibi yerlerden 25 TL'ye güvenilir satıcılardan alın. Instagram sayfalarına güvenmeyin.

Ayrıca hesapları çoğu kişiye dağıtıyorlar fakat bu bir sorun değil, siz yine oynayabilirsiniz.

Benim elimde de fh 4 Ultimate hesabı var, eğer almak isterseniz satabilirim.

GameSatış gibi yerlerden alıyoruz gene başkaları kullanıyor, çalıntı oluyor. Geçen hesap aldım oradan güvenilir satıcı bir de satışları çok verilen hesap çalıntı Arjantin parası bile var hesapda, birisini engellemişler bir baktım mesajlar atmış hatta çalıntı.

Abartılı olan bir şey yok. Ben ban yedim bu yüzden adalet olmadığından bahsettim.
Hocam biraz kişisel olarak yazmışsınız gibi geliyor, ondan dedim. Zaten @emircanunlts hocam da burada satabileceğini yazmış, onun yerine konu açıp cezanızın gereksiz olduğunu düşündüğünüzü yazabilirsiniz diye düşünüyorum.
Gamesatış gibi yerlerden 25 TL'ye güvenilir satıcılardan alın. Instagram sayfalarına güvenmeyin.

Ayrıca hesapları çoğu kişiye dağıtıyorlar fakat bu bir sorun değil, siz yine oynayabilirsiniz.

Benim elimde de FH 4 Ultimate hesabı var, eğer almak isterseniz satabilirim.

GameSatış gibi yerlerden alıyoruz gene başkaları kullanıyor, çalıntı oluyor. Geçen hesap aldım oradan güvenilir satıcı bir de satışları çok verilen hesap çalıntı Arjantin parası bile var hesapda, birisini engellemişler bir baktım mesajlar atmış hatta çalıntı.
Onlar çalıntı değil hocam, bir hesap alınıyor ve o hesaplar herkese ucuzdan dağıtılarak o hesabın parası çıkartılıyor. Sizin hesaplarınız çakışmıyor yani.

Ben olsam öyle alacağıma sıfır alırım.
Neden hocam? Örneğin Detroit gibi çevrimiçi seçeneği olmayan oyunlara 100 TL vermekten daha iyi değil mi? Tabii emek hırsızlığı, saygısızlığı diyebilirsiniz; ona bir şey diyemem. Ama en fazla 20 saatlik oyuna 100 TL verecek imkanı olmayan insanların oyunlardan mahrum kalması güzel mi sizce? Zengin bir ailede doğan biriyle fakir bir ailede doğan birinin eğlencelerinin imkanlar dolayısıyla fark olması taraftarında olan insanları pek ciddiye alamıyorum. Neden böyle düşünüyorsunuz ki?

Geri
Yukarı