Ucuza satılan oyun hesapları güvenli mi?

İsimsizAB

Hectopat
Daha fazla  
Game satış, itemsatış vs. gibi sitelerden Xbox Game Pass hesabı almak ve bunu bilgisayara bağlamak güvenli midir sizce? Microsoft Store için verdikleri hesabı kullanıyoruz. Ne kadar sağlıklı? Herhangi bir veriye bir şeye erişilebilir mi?

Ucuzgames diye bir satıcı vardı aralarından en güvenlisi ben itemsatıştan 3 TL'ye Cyberpunk 2077 aldım 3 aydır sorun yok ama hesapta 10.000 kişi var ucuzgamesten alırsan o hesapta sadece sen oluyorsun.

Hocam ben önermiyorum Gamesatış ve itemsatış gibi siteleri, çok dolandırıcılık oluyor. 20 - 30tl daha fazla ver veya geç al ama orijinalinden al.

Hocam ben önermiyorum GameSatış ve itemsatış gibi siteleri, çok dolandırıcılık oluyor. 20 - 30TL daha fazla ver veya geç al ama orijinalinden al.

Dolandırıcılıktan kastınız nedir hocam
Ben hesabı bilgisayara bağlama konusunda endişelendim sadece o konuda bir sorun olur mu ki

Dolandırıcılıktan kastınız nedir hocam
Ben hesabı bilgisayara bağlama konusunda endişelendim sadece o konuda bir sorun olur mu ki
Hocam yaşadığım bir konudan bahsedeyim, ben itemsatış'dan aldım hesap, gmail'i vs. değiştirdim ödemeyi onayladıktan sonra adam ticket atıyor ve önceki e-posta onda olduğu için hesap bilgilerini değiştiriyor, o gün bu gündür hiç bir oyun hesabı almadım.

Hocam yaşadığım bir konudan bahsedeyim, ben itemsatış'dan aldım hesap, gmail'i vs. değiştirdim ödemeyi onayladıktan sonra adam ticket atıyor ve önceki e-posta onda olduğu için hesap bilgilerini değiştiriyor, o gün bu gündür hiç bir oyun hesabı almadım.
Üzüldüm hocam geçmiş olsun benim endişem dediğim gibi paramın gitmesi değil zaten 5 10 lira bişey önemli olan bilgisayarımın ve hesaplarımın güvenliği bu yüzden endişelenmiştim

Yeni konular

Geri
Yukarı