Kapalı Ucuza Steam Oyunları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ball So Hard

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Lenovo IdeaPad 3 İşlemci: Intel Core i5-10210U Harici Ekran Kartı: NVIDIA GeForce MX130 Sistem: Windows 11 Home 22H2
Meslek
Freelancer
stm.png

Steam oyunlarını indirimli fiyatı ile hediye yoluyla gönderiyorum. 420 TL kadar bakiyem var ve bunu nakit paraya çevirmek istiyorum. Daha önce forumda oyun ve kod satımı yaptım. Papara, Enpara, Ziraat veya EFT ile ödeme alınır.

🎮 Oyunun ismini yazın, olabilecek indirimli fiyatına bakalım. (%20 ve üzeri indirim)

Güncel Bakiye: 225 TL
İletişim: Steam, Telegram, E-posta.
Referanslar Konular:

Son düzenleme:
Merhabalar. Dying Light için ne kadar bir indirim söz konusu?
Merhaba, oyunun fiyatı düşük olduğundan dolayı yüzdeye vurunca çok büyük bir indirim olmuyor.

Gerçek Fiyatı: 20.39 TL
İndirimli Fiyat: 15 TL

Uygun mudur bilmiyorum ama daha pahalı oyunlarda 50 TL'ye kadar indirim yapabilirim.

Merhaba, oyunun fiyatı düşük olduğundan dolayı yüzdeye vurunca çok büyük bir indirim olmuyor.

Gerçek Fiyatı: 20.39 TL
İndirimli Fiyat: 15 TL

Uygun mudur bilmiyorum ama daha pahalı oyunlarda 50 TL'ye kadar indirim yapabilirim.
Hmm anladım. %25 diyebiliriz yani.

Forza Horizon 4'ün fiyatı belli olsaydı net bakiyeniz üzerinden direkt değerlendirirdim.

Hmm anladım. %25 diyebiliriz yani.

Forza Horizon 4'ün fiyatı belli olsaydı net bakiyeniz üzerinden direkt değerlendirirdim.
Doğru %25 indirim uyguladım. Bakiye oldukça istediğiniz oyuna bir şeyler yaparız.

Doğru %25 indirim uyguladım. Bakiye oldukça istediğiniz oyuna bir şeyler yaparız.
Dying Light için güzel bir fiyat. Teşekkür ettim.

Forza Horizon 4 için ben şimdiden size niyetimi belli etmiş oldum. 9 Mart'ta çıkıyor oyun. Eğer sizde de o zaman için bakiye olursa %90 bir alışveriş yaparız.

Dying Light için güzel bir fiyat. Teşekkür ettim.

Forza Horizon 4 için ben şimdiden size niyetimi belli etmiş oldum. 9 Mart'ta çıkıyor oyun. Eğer sizde de o zaman için bakiye olursa %90 bir alışveriş yaparız.
Benim için biraz uzun bir süre ama günü geldiğinde tekrardan bir danışın isterseniz çünkü kırık diş operasyonu kasalarımı satıyorum. Belki bakiye düşse bile tekrardan geri çıkabilir.

Ekran görüntüsü 2021-03-04 032345.jpg

Benim için biraz uzun bir süre ama günü geldiğinde tekrardan bir danışın isterseniz çünkü kırık diş operasyonu kasalarımı satıyorum. Belki bakiye düşse bile tekrardan geri çıkabilir.

Eki Görüntüle 905570
Sizden bir Steam bağlantısı alayım ben. Oradan günü geldiğinde iletişime geçeyim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı