Ucuza sweatshirt sitesi

Cherax

Hectopat
Öncelikle baskısız ve tamamen siyah olan kapşonlu bir sweatshirt istiyorum fakat internette bulduklarım bana pahalı geldi. Ben düşük bütçeli ama çok sayıda pamuklu bir sweet istiyorum. Böyle bir ürün varsa web sitesini veya linkini atarsanız sevinirim.

Hocam ucuzdan kastınız bir sweatshirte 180 lira mı?
Dostum ucuzluk bana kalırsa göreceli olmuş. 150 TL bütçesi olan adama 1500 TL'lik ürün öneren gördü bu gözler. Sorunun cevabına gelirsek LCW'ye bakmanı öneririm. Geçenlerde bir Sweat aldım. Fiyatlar birçok yere göre daha uygun.

Doğru söylüyorsunuz şu anlık 150 TL'lik bir bütçem var bu fiyata 2 tane sweat alabilirsem kafi.
Marka olmasına gerek yok Aliexpress'ten de olabilir amacım ucuza gelmesi.

Burada 70 TL'lik ürün çok hoşuma gitti yüksek ihtimal bundan alırım. Ekleyecekleriniz varsa da çekinmeyin. Hepsine bakarım.
Açıkcası şöyle söyleyeyim buradaki ürün de arkadaşın önerdiği de çok hoşuma gitti.
Fakat benim istediğim simsiyah, rahat ve dışı yumuşak olması. Birinden görmüştüm çok hoşuma gitmişti dışı sanki pürüssüz bir şeydi. Ben ondan istiyorum.(Belki çok şey istiyor olabilirim :) )
Arkadaşlar belki çok konuşuyorum ama bu ürünün rengi ve dış hissiyatı benim tam istediğim gibi duruyor. Buna benzer önerileriniz varsa beklerim.
Herkese teşekkür ederim konuyu kapatabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı