Ucuzdan pahalıya en iyi kulak üstü kulaklıklar

@246675

Ben mesela dip ses ile ilgili bilgilere sahip olmak isterim ama maalesef çok zamanım yok. Çok kapsamlı geniş bilgiler. Bir şeyi bir de tam öğrenmeden bırakamayanlar için. Bu listenin başlığında stüdyo yazması gerekirdi bence biraz yanlış olmuş.
Bazıları stüdyo değil zaten. Hem bence kulaklık stüdyo veya sınıflandırılmamalı. Kulaklık ya iyidir ya da kötü. Mesela DT770 PRO Stüdyo kulaklığı olarak biliniyor. Ama bence dengesiz stüdyo kulaklığına göre. Ama HD560S var. DT770'yi çiğner. Ama HD560S, odyofil kulaklığı olarak sınıflandırılıyor. İş teknik detaya kalıyor, isme değil.

Bu bütçenin ürünü değil ama maksat eğlence çıksın.

@246675

Hepsi stüdyo kulaklığı hangi biri değil? :D
Koss KSC75, Live SE!, HD58X, SHP9600, DT880, HE400SE.

Bu bütçenin ürünü değil ama maksat eğlence çıksın.
Hocam bu ürün ile ilgili çok QC hataları duydum. 4500$ verilmez bu kulaklığa çünkü kablonun girdiği konektörü sıcak yapıştırıcı ile oturtmuşlar. Bazılarında çıkıyor orası. Alınacaksa LCD-X. Kalan paraya da Schiit yada SMSL stack alınabilir.

Hocam bu ürün ile ilgili çok QC hataları duydum. 4500$ verilmez bu kulaklığa çünkü kablonun girdiği konektörü sıcak yapıştırıcı ile oturtmuşlar. Bazılarında çıkıyor orası. Alınacaksa LCD-X. Kalan paraya da Schiit yada SMSL stack alınabilir.
Mobius dışında Audeze ürünü denem fırsatım olmadı, o yüzden pek fikrim diğer ürünleri hakkında.

Hocam güzel bir yazı olmuş, oyuncu kulaklıkları için de böyle bir konu açar mısınız? Bence iyi olur. Şöyle güzel, geniş bir oyuncu kulaklığı rehberi, tadından yenmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı