Ucuzdan pahalıya en iyi kulak üstü kulaklıklar

Hocam 1200 liralık bütçeye Türkiye'den alabileceğim rock-eurobeat türleri için kulaklık öneriniz var mı?

Başlığa profesyonel müzik için yazsan daha doğru olur, ucuz olanın 500 lira olduğunu görünce anlık bir şok geçirebilir insanlar.

Başlığa profesyonel müzik için yazsan daha doğru olur, ucuz olanın 500 lira olduğunu görünce anlık bir şok geçirebilir insanlar.
Bu kulaklıklar oyun için de gayet uygun, SteelSeries'in 1000TL'lik kulaklığı arasında çok fark var 500TL arasında.
Hocam 1200 liralık bütçeye Türkiye'den alabileceğim rock-eurobeat türleri için kulaklık öneriniz var mı?
SHP9500 düşünebilirsiniz.

Hocam Philips Fidelio X3 hakkında görüşünüz nedir? Alınır mı? Tam verim alabilmek için amfi, dac, ses kartı vs. almak gerekir mi? Forumda hiç konuşulmamış bu model.

Son düzenleme:
Hocam Philips Fidelio X3 hakkında görüşünüz nedir? Alınır mı? Tam verim alabilmek için amfi, dac, ses kartı vs. almak gerekir mi? Forumda hiç konuşulmamış bu model.
Direnci yüksek bir kulaklık değil o yüzden dahili yongalar bile besleyebilir bu kulaklığı. Fakat tam verim alabilmek için güzel bir ses kartı almanızı öneririm her ne kadar dahili yongalar bu kulaklığı sürse de tam manasıyla ses sahnesini ortaya çıkaramayacaktır. Benim bildiğim Creative entertainment kısmında çok iyi. Ses işleme kısmında ben başarılı buluyorum kendilerini onun ürünlerinden alman yeterli olacaktır bence.

Geri
Yukarı