Ucuzpre güvenilir mi?

Doruk Efe

Picopat
Merhaba. Aslında bende biliyorum güvenli olmadığını. Ama arkadaşım almak istiyor. Alırsa bütün Premium'lu serverlara girebilir mi?
Ve kartın çalınması gibi bir olasılık var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç bir garantisi yoktur. O tür sitelerde satılan hesaplar genelde çalıntı hesaplar oluyor. 2-3 ay sonra elinizden gitmesi muhtemel.

Ayrıca almak isterseniz de Minecraft.net üzerinden satın aldığım hesabı satıyorum.

hiçbir garantisi yoktur. O tür sitelerde satılan hesaplar genelde çalıntı hesaplar oluyor. 2-3 ay sonra elinizden gitmesi muhtemel.

Ayrıca almak isterseniz de Minecraft.net üzerinden satın aldığım hesabı satıyorum.

Bence hocam Java hesabına 250 TL vermektense ya Microsoft Store'dan bedrock almak ya da 2. el Java hesabı almak daha mantıklı, ama 2. el güvenilir olacak.

Güvenilir bir site tek sıkıntısı hesapların çalıntı olması.

Çalıntı hesapların olduğu belli ama zamanla gidip gitmeyeceği şans işi. Verdiğim örnekteki gibi bir arkadaşım 2-3 yıl önce aldığı hesabı hala kullanıyor tertemiz, emaili şifreyi her şeyi değiştirdi ve 2 aşamalı doğrulama ekledi aldığı gibi. Artık oynamadığı için bana 50 kuruşa bile bırakır :D

Geri
Yukarı