ucuzrandomkey.com Game Pass güvenilir mi?

Kardeşim konuyu açana kadar deneseydin keşke :D dene gelmezse özelden IBAN at gönderirim ben 5₺

Kanka ben Hepsiburada'dan aldım 10 TL'ye 3 ay ama Microsoft hesabının daha önce hiç Game Pass aboneliği olmaması lazım ve harbiden de adam veriyor ve denedim oldu link:https://www.hepsiburada.com/microsoft-xbox-game-pass-ea-play-3-ay-p-HBCV00000P62NT?magaza=foxpazar

Arkadaşlar şu sitede (Xbox Game Pass PC 3 Aylık Dijital Kod – Ucuz Random Key - Ucuz Steam Random Key ) bir Game Pass var sizce güvenilir mi deneyeyim mi şansı mı?

Game Pass alıp dener misin çalışırsa bir tane alacağım.

Şikayetvar'da çok fazla bir şey yok ki. Hesabın patlama ihtimali olduğunu bilerek bir oyun alıp denemeyi düşünüyorum. :)

Kardeşim ben aldım oldu maximum 10 dk ya e postana gönderıyorlar bence al ama Microsoft'ta hiç Game Pass aboneliğinin olmaması lazım yani önceden hiç aboneliğinin olmaması lazım.
Tamam akşama alırım.
Kardeşim ben aldım oldu maximum 10 dk ya e postana gönderıyorlar bence al ama Microsoft'ta hiç Game Pass aboneliğinin olmaması lazım yani önceden hiç aboneliğinin olmaması lazım.
Dostum aldım bir buçuk saat oldu kod yok?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı