Ucuzua VP nereden alınır?

BaranMenges

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, önceden FOXNGAME üzerinden gayet indirimli VP-RP alabiliyordum fakat şu sıralar sanırsam hepsine bir zam geldi ve ben şu anda 215 TL ile 5000 VP almak istiyorum. Böyle birkaç site var Dijipin vs. gibi. Bunlara güvenmeli miyim sizce? Instagram'de dolaşırken karşıma Login • Instagram diye bir sayfa geldi. Şahsen bana güvenilir geldi fakat sizlerin de yorumunu bekliyorum, daha önce alışveriş yapan vs. var mıdır diye. Arkadaş, turnuvadan aldığı VP'leri bu fiyata sattığını iddia etmekte.

İyi günler.

Merhabalar, önceden FOXNGAME üzerinden gayet indirimli VP-RP alabiliyordum fakat şu sıralar sanırsam hepsine bir zam geldi ve ben şu anda 215 TL ile 5000 VP almak istiyorum. Böyle birkaç site var Dijipin vs. gibi. Bunlara güvenmeli miyim sizce? Instagram'de dolaşırken karşıma Login • Instagram diye bir sayfa geldi. Şahsen bana güvenilir geldi fakat sizlerin de yorumunu bekliyorum, daha önce alışveriş yapan vs. var mıdır diye. Arkadaş, turnuvadan aldığı VP'leri bu fiyata sattığını iddia etmekte.

İyi günler.
Hocam benim bir arkadaşım var Yurt dışından bir yerden alıyor cüzi bir komisyonla satıyor. Güven problemi yaşamazsanız kendisi: ege #8641

PlaySultan'ı öneririm. Güvenilirdir, anında teslim ediyor. Aynı zamanda alışveriş yaptıkça bonus bakiye kazanıyorsunuz.

Ama Dijipin'de şuan daha uygun fiyatlar:

https://oynasana.com/collections/valorant-points'dan ucuzunu daha görmedim.

Instagram'dan alışveriş yapmanızı şiddetle önermiyorum.

Screenshot 2021-04-25 at 15.00.35.png

Sayfa yok.

İyi günler.
Ben örnek vereyim hocam 2500 vp yi 105 tl ye satıyormuş

Geri
Yukarı