Udemy HTML + CSS alınır mı?

NITRO

Hectopat
Katılım
2 Mayıs 2019
Mesajlar
1.723
Makaleler
3
Çözümler
1
Arkadaşlar ufaktan ufaktan web programcılığına giriş yapmak istiyorum, çoğu yerde ' eh işte ' gibi yorumlar alan Udemy'i sık sık görür oldum, şu anlarda yılbaşı indiriminde ve HTML + CSS 25 TL. Ne dersiniz? Başlangıç olarak alınır mı? Udemy'den bu fiyata?
 

Miakiru

Kilopat
Katılım
15 Ağustos 2014
Mesajlar
3.163
Makaleler
2
Çözümler
5
Benim de bu konuyla alakalı bir sorum var. Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisiyim ve şuan C görüyoruz. Açıkçası 1 dönem bitmesine rağmen C ile alakalı çok az şey bildiğimi düşünüyorum. Buna rağmen bu paketten satın alsam bana yardımı olur mu yoksa zorlanır mıyım?
 

Alihan Şekerci

Hectopat
Katılım
7 Eylül 2016
Mesajlar
108
Arkadaşlar aaslında satın almanıza gerek yok YouTube'de Murat Yücedağ kanalını takip ederseniz ciddi anlamda ilerleme kaydedebilirsiniz. Bunun gibi birçok kanal var.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Arleigh Burke

Hectopat
Katılım
2 Nisan 2019
Mesajlar
978
Çözümler
1
Yer
IBM 5150
HTML + CSS için kursa gerek bile yok. HTML dediğiniz 1 günlük iş. Yapmayın arkadaşlar. Alın başlayın.

 
KS
KS
NITRO

NITRO

Hectopat
Katılım
2 Mayıs 2019
Mesajlar
1.723
Makaleler
3
Çözümler
1
Heryerde olduğu gibi burda da o basit bu basit diyenler kendi belli etti. Ben sıfırdan bu konulardan daha önce hiç haberi olmayan birisi olarak gayet memnun kaldım. Çok açıklayıcı bir şekilde anlatıyor. Öğrenmek isteyenlere tavsiye ediyorum. İlerki zamanlarda da parasıyla satın alıp üst seviyelere geçiş yapacağım. Orda burda herkesin kendince yayınladığı videolarda vakit kaybetmeyin derim. Ben de biliyordum internet üzerinde beleş eğitim videolarının varlığını. O başka anlatıyor bu başka. O şu programı kullan diyor öteki bu programı kullanın diyor. Kararı verecek olanlar sizlersiniz. Ben verdiğim paraya değdiğini düşünüyorum ve öneriyorum. Gerisi boş.
 
Yukarı