Udemy iOS Uygulama Geliştirme Kurslarına Bakıyoruz

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

iPhone için uygulama geliştirmek isteyenler; 1 Şubat’a kadar 24.99 TL’ye sunulan, sıfırdan başlayıp ve ileri seviyeye giden iOS 11 ve Swift 4: Başlangıçtan İleri Seviyeye Mobil Uygulama Geliştirme kursuna sizin için bakıyoruz… 21 Saat uzunluğundaki iOS Uygulama geliştirme eğitimi için online eğitim platformu Udemy’nin sunduğu video dersleri değerlendiriyoruz. Sıfırdan başlayanlar ve ileri seviyeye geçmeye istekli olanlar […]

Udemy iOS Uygulama Geliştirme Kurslarına Bakıyoruz Technopat

Daha fazlası...

Merhaba. Udemy de Mimar Aslan hocanın IOS için hazırladığı 3 adet eğitim seti mevcut. Gayet başarılı buldum ancak Objective C dili ile anlatılmış. Swift dili ile anlatılmamış. Yine de çok başarılı buldum. Onlara da bir göz atılmalı.

iPhone için uygulama geliştirmek isteyenler; 1 Şubat’a kadar 24.99 TL’ye sunulan, sıfırdan başlayıp ve ileri seviyeye giden iOS 11 ve Swift 4: Başlangıçtan İleri Seviyeye Mobil Uygulama Geliştirme kursuna sizin için bakıyoruz… 21 Saat uzunluğundaki iOS Uygulama geliştirme eğitimi için online eğitim platformu Udemy’nin sunduğu video dersleri değerlendiriyoruz. Sıfırdan başlayanlar ve ileri seviyeye geçmeye istekli olanlar […]

Udemy iOS Uygulama Geliştirme Kurslarına Bakıyoruz Technopat

Daha fazlası...
Nice reklam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Reklam olsun olmasın abilerim bu sektörde bence en güvenilir insanlar. Komple uygulamalı WEB geliştirme eğitimini alıyorum denemek için. Öyle değil mi ? Bir işaret bekliyorum sizden ? :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı