Udemy Java kursu alınır mı?

Memolii7

Decapat
Yer
1033

Bu kurs yararlı olur mu kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim ayrıca güzel bir indirim de var.
Bu kurs için ileri düzey İngilizce gerekli mi? İngilizcem A2 gibi.

Son düzenleme:

Swaff

Millipat
Makaleler
3
Gayet yararlı olur. İleri düzey İngilizce'ye gerek yok. Orta seviyenin bir düşüğü olsa bile öğrenirsiniz.

KS
Memolii7

Memolii7

Decapat
Yer
1033
Gayet yararlı olur. İleri düzey İngilizce'ye gerek yok. Orta seviyenin bir düşüğü olsa bile öğrenirsiniz.
Hocam peki bu kursun bir süresi var mı? Örneğin şimdi aldım 5 sene sonra tekrar kullanabilir miyim?

yuvu

Femtopat
Hocam bin küsür yorum yapılmış onlara göz atabilirsiniz. Bu arada gereksinimler diye bir kısım varmış. Orada yazana göre
Java kodlarını yazıp çalıştırabilecek bir bilgisayar, azim, öğrenme isteği vs. yazıyor. İngilizceye dair bir şey yok, yazılana göre.

Darktower

Petapat
Makaleler
13
BTK akademinin ücretsiz sunduğu derslere bakmanızı öneririm.
BTK akademide sunulan ücretsiz derslerin çoğu, bu ücretli dersler ile birebir aynı oluyor. Önce ücretsiz kaynaklardan öğrenin. Yetersiz kaldığını düşünürseniz, yabancı üyelerin daha gelişmiş dersleri var. Onları satın alın.

BTK akademi derslerine E-Devlet ile giriş yapabilirsiniz.

HABAR

Megapat
Makaleler
13
Yer
Kütahya
Emre Altunbilek mi?
Ben de bu kurstan faydalanmıştım zamanında(kupon kodu ile ücretsiz almıştım), eğitmenin YouTube'da videoları da var, onlara bakılabilir, yetersiz gelirse alırsınız. Anlatımı güzel.

KS
Memolii7

Memolii7

Decapat
Yer
1033
Hocam bin küsur yorum yapılmış onlara göz atabilirsiniz. Bu arada gereksinimler diye bir kısım varmış. Orada yazana göre.
Java kodlarını yazıp çalıştırabilecek bir bilgisayar, azim, öğrenme isteği vs. yazıyor. İngilizceye dair bir şey yok, yazılana göre.

Yorumlar kısmını yeni gördüm. Yazılım için ingilizcenin önemli olduğunu biliyorum ondan sordum.

Yukarı