Udemy kurs önerisi

359149

Hectopat
Makaleler
4
Selam dostlar. İndirim varken kurs alayım dedim. Almayı düşündüklerim bunlar:

Unity kursuna kesinlikle ihtiyacım var. Daha iyisi varsa onu da alabilirim.

Hobi amaçlı olarak video montaj yapıyorum. Bunu daha ileri seviyeye taşımak için Premiere eğitimi alacağım. Bu hoşuma gitti ama emin değilim. Daha iyileri varsa link atın.

After Effects'de almak istiyorum ama alınır mı bilmiyorum siz ne dersiniz?

Photoshop'un nimetlerini bilmeyen yoktur. Logo tasarımına adım atmak ve günlük hayatta kullanmak için bir eğitime ihtiyacım var. Bunun iyi olduğunu duydum. Daha iyileri varsa link atın.

Yazılım dillerini öğrenmek adına eğitime ihtiyacım var. BTK Akademi'de eğitimler var. Bu yüzden bunu alınır mı bilmiyorum. Siz ne dersiniz?

Kurslar hakkında yorumum yok, alan arkadaşlar daha iyi cevap verirler ama bu kurs hep 25-30 lira aralığında oluyor bildiğim kadarıyla, yani bir indirim olduğu söylenemez:)

Mehmet üzüm Premiere Pro bende var kesinlikle işe yarar şeyler öğreneceksin yani başlangıç orta düzey için her şey var tam bitmedi ama son derslerdeyim.

Kurslar hakkında yorumum yok, alan arkadaşlar daha iyi cevap verirler ama bu kurs hep 25-30 lira aralığında oluyor bildiğim kadarıyla, yani bir indirim olduğu söylenemez:)
30 küsür lira oluyordu genelde. Küçük bir indirim var denebilir.
Arkadaşlar; Photoshop, Premiere ve Unity derslerini alacağım gibi duruyor. Başka önerileriniz var mı?

Yıl başında bende kurs almayı düşünüyordum. Ufak çaplı bir araştırmayla alışveriş sisteminin berbat olduğunu farkettim.

Şöyle ki adı geçen sitede HTML olarak en çok oylanan ve kullanılan kursunu 4 farklı browserdan açtım ve fiyat farkları resimde de görüldüğü gibi şu şekilde:
1.Browser: Google Chrome 30.99₺
2.Browser: Chromium tabanlı Microsoft Edge 35.99₺
3.Browser: Firefox 33.99₺
4.Browser: Yandex Browser 31.99₺

Telefondan girdiğim zaman ise bambaşka bir fiyatlandırma ile karşılaştım.

Chrome da aldığım fiyatı ilk önce Edge'den aldım. Sonra sayfa yeniledim ve fiyat yükseldi. Sonra Chrome'dan girdim.

Çok fahiş bir fiyat farkı yok ama ileride düşünen olursa bunu da göz önünde bulundursun.
FB_IMG_1605952878511.jpg
FB_IMG_1605953120078.jpg

Yıl başında bende kurs almayı düşünüyordum. Ufak çaplı bir araştırmayla alışveriş sisteminin berbat olduğunu farkettim.

Şöyle ki adı geçen sitede HTML olarak en çok oylanan ve kullanılan kursunu 4 farklı browserdan açtım ve fiyat farkları resimde de görüldüğü gibi şu şekilde:
1.Browser: Google Chrome 30.99₺
2.Browser: Chromium tabanlı Microsoft Edge 35.99₺
3.Browser: Firefox 33.99₺
4.Browser: Yandex Browser 31.99₺

Telefondan girdiğim zaman ise bambaşka bir fiyatlandırma ile karşılaştım.

Chrome da aldığım fiyatı ilk önce Edge'den aldım. Sonra sayfa yeniledim ve fiyat yükseldi. Sonra Chrome'dan girdim.

Çok fahiş bir fiyat farkı yok ama ileride düşünen olursa bunu da göz önünde bulundursun.Eki Görüntüle 745171Eki Görüntüle 745173
Teşekkür ederim. Çok ilginç bir hata. Hata mı desem aç gözlülük mü bilemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı