Udemy kurs önerisi

kutluhan1905gs

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar. Udemy'de indirim var belki biliyorsunuzdur. Önereceğiniz kurslar var mıdır ve su kursu önerir misiniz?

Desktop Screenshot 2017.12.22 - 21.05.53.47.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk önerim Tayfun Erbilen isimli arkadaşın kursu. 2013 yılından bu güne youtube'da yayınladığı dersler sayesinde PHP öğrendim. Anlatımı çok iyi bir arkadaştır tavsiye ederim.
PROTOTURK Kuponuyla 10 ocağa kadar 50₺'ye alabilirsin.
Sıfırdan İleri Seviye PHP ve MySQL Eğitim Serisi

ikinci önereceğim kişi Emrah Yüksel. Kendisinin youtube kanalı da var fakat orada yaptığı anlatımlarda çok fazla konu dışı konuşma yapıyor, kendi sitesinin reklamını çok yapıyor bu da bir süre sonra sıkıyor. Arkadaş bilgili birisi fakat youtube videoları bir süre sonra sıkabiliyor o yüzden udemy'de temel anlatımın dışında birde E-Ticaret sitesi yapımını anlatıyor bakılabilir.
Sıfırdan İleri Seviyeye PHP Web Programlama (HTML+PDO+MySQL)

@Alper P Katılıyorum. Şuan iki hocayı da takip ediyorum ve bana PHP hakkında baya bilgiler kazandırdılar. İkisinden birini Tavsiye ederim.

Asp.NET mi PHP mi öğreneceğine karar ver. Bence PHP, bu yüklediğin görseldeki kursta Asp.NET işleniyor. Kararına baştan vererek kursa yönel. Bende Emrah Yüksel'in PHP kursu var. Güzel anlatıyor bence ve güncel videolar. Tavsiyem ondan yana olmandır çünkü hala video yüklüyor kurs sürekli güncelleniyor yeni uygulamalarla. İyi çalışmalar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı