Udemy SQL eğitimi

Morg34

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

Özel bir bilişim sektöründe çalışıyorum ve kendimi burada devamlı bir çalışan yapmak için SQL eğitimi almam gerekiyor. 0'dan başlayıp en ileri seviyeye kadar öğrenmem gerek ve vaktim olmadığından dolayı kurslara gidemiyorum. Aklıma Udemy'den SQL eğitimi almak geldi. Daha önce alan arkadaş var mı? Ne kadar sağlıklı bir eğitim olduğunu ve ne seviyeye kadar geldiğini anlatabilir mi?

Şimdiden teşekkür ederim.

Sana daha güzelini vereyim BTK Akademi burada ilk önce "Uygulamalarla SQL Öğreniyorum" sonrasında "Her Yönüyle SQL Server" eğitimlerini bitiriniz.

Bu derslerden sonra güvenlik ilginizi çekerse "Veritabanı Saldırıları ve Veritabanı Güvenliği" bu eğitimede göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Akabinde istersen dersi anlatan hocayı Udemy üzerinden dinlemeye devam edebilirsiniz.

Sana daha güzelini vereyim BTK akademi burada ilk önce "uygulamalarla SQL öğreniyorum" sonrasında "her yönüyle SQL server" eğitimlerini bitiriniz.

Bu derslerden sonra güvenlik ilginizi çekerse "veritabanı saldırıları ve veritabanı güvenliği" bu eğitimede göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Akabinde istersen dersi anlatan hocayı Udemy üzerinden dinlemeye devam edebilirsiniz.

SQL dersini anlatan hocamızın ismi Ömer çolakoğlu.

Hangi seviyeye geldiniz,öğrenebilir miyim?

@Morg34 Devletin verdiği eğitimler bunlar.

Hocanın ismine ihtiyacınız olmadığının farkına vardım Udemy üzerinden aratıp bulabilirsiniz zaten gerekli bilgiler eğitimi alırken yazıyor.

Şuan "Uygulamalarla SQL Öğreniyorum" eğitimi bitirdim şuan "Her Yönüyle SQL Server" eğitiminin %75'ini tamamladım TSQL ile ilgili birçok kullanılan komudu biliyorum.

Yani illada Udemy derseniz bu dersleri anlatan hocayı beğendiğim için ben tavsiye ettim yoksa Udemy'e girip en çok yıldız alan dersleri satın alıp devam edebilirsiniz.

@280505 Konu sahibinin bunları bildiğini düşündüğüm için TSQL olarak yazmıştım. Sizede bu konuda katılıyorum.

Son düzenleme:
Sql Server olarak ne kullanıyorsunuz, bu da önemli ? @Zakramoreas 'in önerdiği eğitimler Microsoft Sql Server'u temel alıyor. İş yerinizde Oracle, MySql veya PostgreSql kullanılıyorsa temel konularda ve mantıkta değil ama orta ve ileri düzey konulardaki komutlarda uyumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz. Hangi sql server kullanılıyorsa onun üzerinden anlatan bir eğitim almanız daha iyi olur.

Geri
Yukarı