Udemy üzerinden C# için hangi öğretmenden kurs alınmalı?

better call saul

Hectopat
Daha fazla  
Udemy'den C# kursu alacağım ama bir sürü seçenek var, ve hepsi farklı farklı seçenekler. Sadık Turan'dan almayı planlıyordum, ama eğitimi diğerlerine göre çok kısa geldi. Kimi önerirsiniz?

-Hiçbir tecrübem yok ilk kez alacağım o yüzden başlangıç için öğretenlerden olmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Murat Yücedağ önerebilirim. Aynı zamanda YouTube üzerinde de ücretsiz kursları var. Tabii Udemy kursları daha profesyonel. Şu sıralar Murat hocanın herhangi bir kursunu 50 liraya alırsanız 4 kurs daha hediye ediyor. YouTube kanalının topluluk kısmından bilgi edinebilirsiniz.

Murat yücedağ önerebilirim. Aynı zamanda YouTube üzerinde de ücretsiz kursları var. Tabii Udemy kursları daha profesyonel. Şu sıralar Murat hocanın herhangi bir kursunu 50 liraya alırsanız 4 kurs daha hediye ediyor. YouTube kanalının topluluk kısmından bilgi edinebilirsiniz.

27 TL'ye düşmüş gözüküyor. Geçerli olur mu acaba kampanya?

Son düzenleyen: Moderatör:
27 TL'ye düşmüş gözüküyor geçerli olur mu acaba kampanya.

Nereden kurs alabilirim demedim yahu Udemy'den öneri istedim.
Hocam size kursun 50 TL olan halinin linkini atayım. Daha sonra hocaya Udemy üzerinden özel mesaj yoluyla bilgi verin, size yine Murat hocanın diğer kursları arasından seçeceğiniz 4 kursun ücretsiz kupon kodunu verecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam size kursun 50 TL olan halinin linkini atayım. Daha sonra hocaya Udemy üzerinden özel mesaj yoluyla bilgi verin, size yine Murat hocanın diğer kursları arasından seçeceğiniz 4 kursun ücretsiz kupon kodunu verecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam peki ne önerirsiniz başlangıç olarak daha çok uzmanlaşma değil de dilleri kavrayabilmek için bir şey arıyorum Python ve C# arasınnda kaldım.

-Şu an 50 tl veremiyorum o yüzden tek bir kurs alacağım

Hocam peki ne önerirsiniz başlangıç olarak daha çok uzmanlaşma değil de dilleri kavrayabilmek için bir şey arıyorum Python ve C# arasında kaldım.

İçlerinden herhangi birine belirli bir emek verirsen istediğini alırsın. Konseptleri kavrarsın, syntax değişir. Bahsettiğin diller (Java/C++'da ekleyelim) object oriented. Hepsi ilerletir seni, önemli olan ilerlemen.

İçlerinden herhangi birine belirli bir emek verirsen istediğini alırsın. Konseptleri kavrarsın, syntax değişir. Bahsettiğin diller (Java/C++'da ekleyelim) object oriented. Hepsi ilerletir seni, önemli olan ilerlemen.

Ya zaten artık bir yerden başlamak istiyorum ama nasıl söyleyeyim beni en baymayacak olandan başlarsam isteğim artar diye düşünüyorum o yüzden kararımı veremedim.

Hocam peki ne önerirsiniz başlangıç olarak daha çok uzmanlaşma değil de dilleri kavrayabilmek için bir şey arıyorum Python ve C# arasınnda kaldım.

-Şu an 50 tl veremiyorum o yüzden tek bir kurs alacağım
@faux hocamın da dediği gibi hocam. C# öğrenirseniz Java olsun C++ olsun diğer dillere geçişiniz çok daha kolay olur daha rahat kavrarsınız. C# dilinde hem masaüstü uygulamalar geliştirebilirsiniz, hem ASP.NET ile web siteleri tasarlayabilirsiniz. Öneririm.

Ya zaten artık bir yerden başlamak istiyorum ama nasıl söyleyeyim beni en baymayacak olandan başlarsam isteğim artar diye düşünüyorum o yüzden kararımı veremedim.

Bahsettiğimiz diller high level diller. Hiçbiri yormayacak seni. Takıldığın yerlerde cevabını bulacaksın zaten. Aldığın hataları da burada paylaşırsan cevaplamaya çalışırız.

Pyhton çok tatlı bir dil fakat girintileriyle uğraşma hiç başlayıp.

Yeni konular

Geri
Yukarı