Udemy'de ekran görüntüsü alınmıyor

DoktorBey19

Decapat
Katılım
7 Eylül 2020
Mesajlar
938
Makaleler
1
Çözümler
5
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Meslek
Tıp Doktoru
Ekran görüntüsü alamazsın, yoksa herkes ekran kaydeder, korsan olarak bedava dağıtılır.. Ücretli görüntüler asla kaydedilmez. Amazon Prime ile izlediğin filmleri de kaydedemezsin mesela, böyle çok örnek var. Fakat sana şöyle yardımcı olabilirim; Udemy'de not alma kısmı var aşağıda, oraya basarak not alabilirsin.
Ekran görüntüsü 2022-10-04 045317.jpg
 

m1cope

Kilopat
Katılım
29 Ekim 2017
Mesajlar
1.080
Ekran görüntüsü alamazsın, yoksa herkes ekran kaydeder, korsan olarak bedava dağıtılır.. Ücretli görüntüler asla kaydedilmez. Amazon Prime ile izlediğin filmleri de kaydedemezsin mesela, böyle çok örnek var. Fakat sana şöyle yardımcı olabilirim; Udemy'de not alma kısmı var aşağıda, oraya basarak not alabilirsin. Eki Görüntüle 1535186
Netflix vb. platformlardan olan sızıntılar nasıl oluyor?
 

fatihkasim

Hectopat
Katılım
5 Eylül 2017
Mesajlar
74
Çözümler
1
Yer
istanbul
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Meslek
proje teknikeri
Udemy'de çalışırken bazen notlar almak istiyorum ama ekran görüntüsü siyah oluyor.

Hemen diyorum büyük ihtimal sorunun çözülecek. Bu yolla Netflix veya Disney Plus'tan bile video kaydı yapabiliyorsun deneyip yazarsın. Yazmayı unutma ki doğruysa diğer arkadaşlarda faydalansın.

Kullandığın tarayıcının ayarlarına girip ayarlarda arama kısmına donanım sanallaştırma yazıyorsun ve 'kullanılabilir olduğunda donanım sanallaştırmayı aç' ayarını kapatıyorsun. Büyük ihtimalle sorunun çözülecek.

Ayrıca dediğim gibi denedikten sonra olur veya olmaz yazmayı unutma ki sen çözüm bulursan diğer arkadaşlarda faydalansın.

Netflix vb. platformlardan olan sızıntılar nasıl oluyor?

Bunun bildiğim iki yolu var. Birincisi donanım sanallaştırmayı kapatarak ekran kaydı alınabiliyor. İkinci yolu Netflix'ten indirme yapan programlar var. Hesap bilgilerini verdikten sonra senin hesabın üzerinden film izlenerek kayıt alınıp anlık indirme yapıyor program.

Ayrıca Disney+ da benim PC de var ama sizde bilemem IDM (Internet Download Manager) indirme yapabiliyor.
 
Son düzenleme:

Birhibile

Decapat
Katılım
26 Mart 2020
Mesajlar
852
Çözümler
1
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Meslek
Gömülü Yazılım Mühendisi
Netflix vb. platformlardan olan sızıntılar nasıl oluyor?
Ekran görüyorsan kaydını da alırsın. En kötü HDMI/DP ile monitör arasına girer öyle alırsın. Sadece ortalama kullanıcı için zorlaştırma hareketleri bunlar.
 
KS
KS
B

BreaKSooN05

Hectopat
Katılım
17 Şubat 2019
Mesajlar
1.863
Çözümler
10
Ekran görüntüsü alamazsın, yoksa herkes ekran kaydeder, korsan olarak bedava dağıtılır. Ücretli görüntüler asla kaydedilmez. Amazon Prime ile izlediğin filmleri de kaydedemezsin mesela, böyle çok örnek var. Fakat sana şöyle yardımcı olabilirim; Udemy'de not alma kısmı var aşağıda, oraya basarak not alabilirsin. Eki Görüntüle 1535186

Teşekkür ederim. Bu yöntem de işime yarar.
 
Yukarı