Udemy'den Python kursu alma

12345

Centipat
Daha önce Udemy'den hiç kurs vs almadım.
İnternette reklamını gördüm bakarken bu kursları buldum önerir misiniz? Yoksa YouTube'dan izlemeye devam mı etmeliyim Fikirlerinizi bekliyorum.

(Lise 2'deyim ve evde ders çalışamıyorum böyle şeylere bakmam iyi olur mu? İleri de bilgisayarla ilgili bir meslek düşünüyorum. )

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba öncelikle şunu söylemek isterim,seninle aynı durumdayım yaş ve hedef olarak. 2. linkteki kursu satın almanı öneririm çünkü ben aldım ve çok kaliteli bir kurs.Eğitmenin youtube kanalı var Yazılım Bilimi diye ordaki videosunda linki var 25 tl ye alabilirsin o linkle.Ders anlatışını youtubeden dinle ve karar ver bence ama Udemy'de de çok güzel anlatıyor tavsiye ederim. Udemy'de kurslar Youtube'dan daha profesyonelce anlatılıyor.Sorun olursa çekinme.

Kurs alacaksan İngilizce almanı tavsiye ederim. Udemy güvenilirdir. Cv'ne bile yazabilirsin.
Eğer ekstradan İngilizce kurslarına gitmediyse lise 2 seviyesindeki birinin İngilizcesi, bu seviye videolara yetmez diye düşünüyorum. Ayrıca her şey İngilizceyi öğrenmekle bitmiyor. Anlamasıda var. Günlük hayatta İngilizce dialog kurmayan birinin yıllardır İngilizce konuşan birinin söylediklerini anlaması zor geliyor bana.

@157134
Bilgisayar ile ilgili bir işe girişmek istiyorsa yapmasa gereken ilk iş İngilizceyi bitirmek yoksa zaten kodlama yaparken olsun source ararken olsun her şeyde bunun sıkıntısını çekicek. Türkçe kurs elbette alabilirsin. Daha lisede olduğunu görmediğim için İngilizce önerdim. Sana tavsiyem kursları Türkçe alıp bir yandan da İngilizceni geliştirmen.

@157134 Şahsen ben, İngilizce alt yazı olduğu zaman anlayabiliyorum. Bilemediğim kelimeleri ise Translate'den çeviriyorum. Tabii, arkadaşın durumunu bilemem. Yoksa İngilizce kurslar elbette daha iyi. Ben böyle bir şey buldum mesela:
Not: Otomatik oluşturulmuş Türkçe alt yazısı varmış.

@157134
Bilgisayar ile ilgili bir işe girişmek istiyorsa yapmasa gereken ilk iş İngilizceyi bitirmek yoksa zaten kodlama yaparken olsun source ararken olsun her şeyde bunun sıkıntısını çekecek. Türkçe kurs elbette alabilirsin. Daha lise de olduğunu görmediğim için İngilizce önerdim. Sana tavsiyem kursları Türkçe alıp bir yandan da İngilizceni geliştirmen.
@157134 şahsen ben, İngilizce alt yazı olduğu zaman anlayabiliyorum. Bilemediğim kelimeleri ise translate'den çeviriyorum. Tabii, arkadaşın durumunu bilemem. Yoksa İngilizce kurslar elbette daha iyi. Ben böyle bir şey buldum mesela:
Not: Otomatik oluşturulmuş Türkçe alt yazısı varmış.
Yani haklınız tabii ki de İngilizceyi iyi bilmesi ve akıcı konuşabilmesi lazım ama lise 2'de ekstra kurs almadan bu seviyeye gelmek çok zor. Bunun için Türkçe kurs onun yararına olacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı