Üç adet kasa fanı önerisi

Fxsiuzz

Centipat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Yeni toplamış olduğum sistemde ekran kartı sıcaklığı ve kasada iki adet(önde bir adet 12cm egzozda 1 adet 12cm) fan olduğu için Corsair Carbide SPEC-05 kasama fan takma ihtiyacı duydum. Kasayı yakın zamanda değiştirmeyi düşünmediğim için öne bir adet üst kısımlara da 2 adet olmak üzere 3 tane fan takmayı düşünüyorum. Fan önerileriniz nelerdir? Tanesini 150 TL'ye kadar çıkabilirim yeter ki sıcaklıklara etkisi olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Be-Quiet narkasının 140 mm fanını kullanıyorum. Sessiz ve serin. Biraz pahalı artmış fiyatları. Ocakta 60TL'ye almıştım.
Fan
Tabii bir de bu işin pîri bence baba marka Noctua var.

İlanım mevcut. 3 adet Noctua fan satıyorum. Hepsi gayet performanslı ve sessiz. İlgilenirsen cevaplayabilirsin.

Be-Quiet narkasının 140 mm fanını kullanıyorum. Sessiz ve serin. Biraz pahalı artmış fiyatları. Ocakta 60TL'ye almıştım.
Fan
Tabii bir de bu işin pîri bence baba marka Noctua var.
120 lik kapasitem var sanırım o markayı çok duydum ancak 120 lik fanını bulamadım
İlanım mevcut. 3 adet Noctua fan satıyorum. Hepsi gayet performanslı ve sessiz. İlgilenirsen cevaplayabilirsin.
linki bırakma imkanın varsa bi bakarım hocam. teşekkür ederim.
Bu arada akasa viper da çok öneriliyor bu konu hakkında bir bilginiz var mı?

120 lik kapasitem var sanırım o markayı çok duydum ancak 120 lik fanını bulamadım

linki bırakma imkanın varsa bi bakarım hocam. teşekkür ederim.
Bu arada akasa viper da çok öneriliyor bu konu hakkında bir bilginiz var mı?
Noctua sıfırı hem de 18db sıfırı 150₺ zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı