Üç parça kıyafet 500 lira tuttu

Din ile alakası bile yok. Atalarım yaptıklarının acısı onların içinde hala ukte kaldı.

Hocam bence üreten bir toplum olmadığımız için ve eğitim sistemimiz çok yetersiz olduğu için, bunlar düzelene kadar AB'ne asla giremeyiz.

NATO'da neden varız? Çünkü bizim Askeri gücümüze, NATO'nun ihtiyacı var, bizim de askeri açıdan onlara ihtiyacımız var.

Üreten bir toplum olursak, eğitim sistemimizi düzeltirsek ve ülke olaylarını azaltıp, ülkeyi %100 güvenli yaparsak, AB'ne girmek için, önümüzde hiçbir engel duramaz.

Askeri ve güvenlik açıdan NATO, Refah için AB şart.

Hocam bence üreten bir toplum olmadığımız için ve eğitim sistemimiz çok yetersiz olduğu için, bunlar düzelene kadar AB'ne asla giremeyiz.

NATO'da neden varız? Çünkü bizim Askeri gücümüze, NATO'nun ihtiyacı var, bizim de askeri açıdan onlara ihtiyacımız var.

Üreten bir toplum olursak, eğitim sistemimizi düzeltirsek ve ülke olaylarını azaltıp, ülkeyi %100 güvenli yaparsak, AB'ne girmek için, önümüzde hiçbir engel duramaz.
NATO'da olmamızın sebebi Kore'ye asker göndermenizdi şimdi girmek istesem garantisini bile veririm ki almazlardi. AB'ne giremememiz için Yunanistan'ın veto hakkı yetiyor. Ab bizim için hayal ne olursa olsun.

Ülke de bir çok parti ve CB adayı olacak bir sürü kişi varken, Neden sadece KK ve RTE'yi karşılaştırıyoruz.

Farklı bir alternatif partilere şans vermek varken?
Sence KK koltuğu salar mı? En güçlü muhalefet partisi onun da. Anketlere bakıyorsun sonuç ortada.

Bugün Ankara'ya günübirlik gel git yaptım sınav için. Gitmişken de dükkanlarda güzel kıyafet gördüm, bir bakındım. Kıyafet ihtiyacımı gidereyim dedim. İki gömlek, bir kot pantolon 500 lira tuttu. Basit bir kıyafet için bile 130 lira civarında para istiyorlar. Denecek bir şey kalmamış...
Çıplak gez (!) .

Geri
Yukarı