Ücretli Antivirüs Tavsiyesi

Aslında arada kaldım, bu arada arkadaşım benim de bildiğim bir siteden serial keyi olan Kaspersky antivirüs gösterdi. Crack değilmiş anladığım kadarıyla, sizce antivirüsü böyle sitelerden indirirsek bilgisayara zarar verir mi? Site fullprogramlarindir.com
Pek tavsiye etmiyorum. Ayrıca "o siteden direk mi indiriliyor yoksa key mi dağıtıyorlar?" diye soracaktım ama. Bunun pek bir önemi yok🙂 Direk indiriliyorsa çok tehlikeli. Bilgisayarına zarar verebilir. Key veriliyorsa da, burada konusu açılmıştı. AV şirketleri bunun bilincinde oluyormuş, eksik veritabanı güncellemesi gönderiyormuş. Ayrıca iptal de edebiliyormuş. Direk indirilen (crack) ise başlı başına sıkıntı. Crack AV kullanan insanlar inşallah korunduklarını zannetmiyorlardır 🙂 Zannediyorlarsa büyük hata yapıyorlar 😀 @Murat5038

İllegal duruma giriyor, para verilmeden yasal bir site vermiyorsa Kaspersky dahil biz de destek vermiyoruz bilginiz olsun.
Yasal satış sitelerinden veya kendi sitesinden alabilirsiniz hangisini tercih ediyorsanız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı