Ücretli Türkçe yama saçmalığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AllPova

Centipat
Yer
Antalya ve İstanbul
Animus çeviri ya da ucrew gibi Türkçe yama sitelerinde oyun yamalarının ücretli satılması bir bana mı çok saçma geliyor? Zaten oyunların fiyatı 700-800 olmuş bir de Türkçe yaması için para mı vereceğiz? Geçen NieR: Automata oynayayım dedim nereye baktıysam hepsi ücretliydi. Bu sebeple de silmek zorunda kaldım İngilizcem yetmiyor ki oyuna...

Son düzenleyen: Moderatör:

Arnor

Femtopat
Animus çeviri ya da ucrew gibi Türkçe yama sitelerinde oyun yamalarının ücretli satılması bir bana mı çok saçma geliyor? Zaten oyunların fiyatı 700-800 olmuş bir de Türkçe yaması için para mı vereceğiz? Geçen NieR: Automata oynayayım dedim nereye baktıysam hepsi ücretliydi. Bu sebeple de silmek zorunda kaldım ingilizcem yetmiyor ki oyuna...

Bence ücretli olması gayet normal. Adam babasının hayrına yapmıyor sonuçta çeviriyi.

Yeyil

Picopat
Animus çeviri ya da ucrew gibi Türkçe yama sitelerinde oyun yamalarının ücretli satılması bir bana mı çok saçma geliyor? Zaten oyunların fiyatı 700-800 olmuş bir de Türkçe yaması için para mı vereceğiz? Geçen NieR: Automata oynayayım dedim nereye baktıysam hepsi ücretliydi. Bu sebeple de silmek zorunda kaldım ingilizcem yetmiyor ki oyuna...

Nasıl yapıldığını bilsem küçük bir ekip kurup yaparım aslında gönüllü olarak yapayım oyun çeviri vb ekipler vardı ancak kapandı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yukarı