[Ücretsiz] Ant Download Manager Pro resmi lisans

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Crownguard

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
2
Ant Download Manager Pro 2.7.1
30da547f0734755dfe78ce3e0050faa6.png
(İndirme bağlantısı için resime tıklayın.)
Asıl fiyatı: $26.95
Yaklaşık 24 saatliğine ücretsiz! 28 Mayıs Cumartesi saat 11:00'da bitiyor! Kurulumu ve lisans kodunu kullanmayı indirim süresi geçerliyken yapmanız gerekebilir. İndirim bittikten sonra çalışmayabilir.

Nedir?
IDM (Internet Download Manager) alternatifi bir programdır.​
Ne işe yarar?
İnternetten bir indirme yaparken hız kısıtlanmasını ortadan kaldırır. Örneğin 10MB/s indirmeniz varken indirme yaptığınız site en fazla 2MB/s ile indirmenize izin veriyorsa bu araç internetinizin tamamıyla indirme yapmanızı sağlar.​
Nasıl ücretsiz?
Giveaway of The Day adlı bir servis her gün ücretli bir programı 24 saatliğine resmi ve ücretsiz olarak sunar.​
Giveaway of The Day hakkında detaylı bilgi: Giveaway of the Day - Vikipedi.

Son düzenleme:
Ant Download Manager Pro 2.7.1
Eki Görüntüle 1400680
(İndirme bağlantısı için resime tıklayın.)
Asıl fiyatı: $26.95
Yaklaşık 24 saatliğine ücretsiz! Yarın saat 11:00'da bitiyor! Kurulumu ve lisans kodunu kullanmayı indirim süresi geçerliyken yapmanız gerekebilir. İndirim bittikten sonra çalışmayabilir.

Nedir?
IDM (Internet Download Manager) alternatifi bir programdır.​
Ne işe yarar?
İnternetten bir indirme yaparken hız kısıtlanmasını ortadan kaldırır. Örneğin 10MB/s indirmeniz varken indirme yaptığınız site en fazla 2MB/s ile indirmenize izin veriyorsa bu araç internetinizin tamamıyla indirme yapmanızı sağlar.​
Nasıl ücretsiz?
Giveaway of The Day adlı bir servis her gün ücretli bir programı 24 saatliğine resmi ve ücretsiz olarak sunar.​
Giveaway of The Day hakkında detaylı bilgi: Giveaway of the Day - Vikipedi.

Hocam IDM yerine alternatif olabilir mi güzel midir yani?

24 saatliğine ücretsiz derken programı sadece 24 saatliğine mi kullanabiliyoruz?

Hocam IDM yerine alternatif olabilir mi güzel midir yani?
Kullanmadım lakin Ekşi Sözlük'ten baktım.

24 saatliğine ücretsiz derken programı sadece 24 saatliğine mi kullanabiliyoruz?
Hayır. Bu kampanya 24 saat sürüyor. 24 saat içerisinde alırsanız ücretsiz olarak sizin oluyor. Sizde kalmaya devam ediyor.

Son düzenleme:
Ben bu tarz bir uygulama bulmuştum. Tek yaptığı indirilen dosyayı kendi uygulaması üstünden indiriyordu. IDM gibi herhangi bir video veya dosyanın indirme linkini vermiyordu yani. Umarım bu IDM mantığındadır.

İndirim ne zaman bitiyor evde değilim de indiremiyorum.
İlk mesajda belirtilmiş:
1653644166655.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı