[Ücretsiz] Ant Download Manager Pro resmi lisans

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ant download Manager Pro 2.7.1
Eki Görüntüle 1400680
(indirme bağlantısı için resime tıklayın.)
Asıl fiyatı: $26.95
yaklaşık 24 saatliğine ücretsiz! 28 Mayıs cumartesi saat 11:00'da bitiyor! Kurulumu ve lisans kodunu kullanmayı indirim süresi geçerliyken yapmanız gerekebilir. İndirim bittikten sonra çalışmayabilir.

nedir?
IDM (Internet Download Manager) alternatifi bir programdır.​
ne işe yarar?
internetten bir indirme yaparken hız kısıtlanmasını ortadan kaldırır. Örneğin 10MB/s indirmeniz varken indirme yaptığınız site en fazla 2MB/s ile indirmenize izin veriyorsa bu araç internetinizin tamamıyla indirme yapmanızı sağlar.​
nasıl ücretsiz?
giveaway of the day adlı bir servis her gün ücretli bir programı 24 saatliğine resmi ve ücretsiz olarak sunar.​
Giveaway of the day hakkında detaylı bilgi: Giveaway of the Day - Vikipedi.

Kayıt için sadece e-posta girip linkten indiriyor muyuz?

Kayıt için sadece e-posta girip linkten indiriyor muyuz?
Kayıt olmanızı istemiyor. Eskiden (yaklaşık 1-2 hafta önce mi ne) yalnızca indirme bağlantısını göndermek için e-posta istiyordu. Ben temp mail kullanıyordum. Ne de olsa birisinin adına kayıt olmuyoruz, kayıt olmuyoruz direkt. Ama bugün denediğimde yoktu. Dilerseniz girip bakınız.

Kayıt olmanızı istemiyor. Eskiden (yaklaşık 1-2 hafta önce mi ne) yalnızca indirme bağlantısını göndermek için e-posta istiyordu. Ben temp mail kullanıyordum. Ne de olsa birisinin adına kayıt olmuyoruz, kayıt olmuyoruz direkt. Ama bugün denediğimde yoktu. Dilerseniz girip bakınız.

E-posta adresime link gönderdi ona tıklayarak indirdim.

E-posta adresime link gönderdi ona tıklayarak indirdim.
Aa tekrar gelmiş. Sabah yoktu. Yanlış hatırlamıyorsam dün de yoktu. İndir tuşuna bastığımda direkt indirme başlamıştı. Gizli sekmeden yapmıştım bir de. Neyse. İlk mesajı güncelleyeyim. Düzenleyemiyorum. Buton gitmiş...

Uygulamaya sahip olamıyor muyuz?
İndir'e basınca iniyor ama telefona iniyor, şu an bilgisayara ulaşmam da mümkün değil.

Uygulamaya sahip olamıyor muyuz?
İndir'e basınca iniyor ama telefona iniyor, şu an bilgisayara ulaşmam da mümkün değil.
Tamam yanlış hatırlamıyorsam .rar ya da .zip şeklinde iniyor. Şimdi inse yarın saat 11:00'e kadar bilgisayarı açıp yapsanız olabilir. Dosyayı indirip içindeki README dosyasına bakın. Kodun kampanyadan sonra da çalışıp çalışmayacağı orada yazar. Bilgisayara erişimim olmadığı için ben de bakamadım. İndirip bakayım. Ama yine de indirdiğiniz dosya kalsın belki çalışır. Yine de yarın 11:00'den önce yapmaya çalışın derim.

readme.txt dosyasına indirip baktım ve öyle bir şeye rastlamadım. Sanırım şimdi indirip sonra da kullanabiliyorsunuz. Daha evvelki indirdiğim bir programın readme'sinde öyle yazıyordu. Hep öyle olur sanmıştım. Ama zaten mesajıma da "çalışmayabilir" şeklinde yazıp açık kapı bırakmıştım.

Installation

Unzip the package you've downloaded to a separate folder and run Setup.exe which is included in the package,
to install and activate the software.

Please note, the software comes pre-registered, so no additional
registration is required!

-----------------------------------------------------------------------------------------

!!! .GCD file included is necessary for correct installation and activation. Please make sure to extract all enclosed files to the same folder. After successful activation and installation you may safely delete GOTD installation files from your PC (including .GCD)!!!

---------------------------------------------------------------------------------------

IMPORTANT: please note that due to the Themida wrapper usage your installation might be blocked by your antivirus (AVG, Avast or Kaspersky)!

This will result in no program installed on your PC even if your antivirus reports no files are blocked.
In order to install the program, you'll have to temporally disable your antivirus.

If you have Kaspersky antivirus, disable it and restart the computer.
Please make sure it won't start automatically with the computer.
Now please download the program archive once again and try to install it.

Sorry for the inconvenience!

If you have any questions, please contact our tech support team at [email protected]

---------------------------------------------------------------------------------------

You have to install and activate it before the Giveaway offer for the software is over.

Terms and conditions

Please note that the software you download and install
during the Giveaway period comes with the following important limitations:

1) No free technical support
2) Free updates to future versions
3) Strictly non-commercial usage

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı