Ücretsiz Anti Virüs Programı Önerisi

• Konuyu başlatan CxS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 6B
Hemen hemen her antivirüsün Free edition denilen sürümleri duruyor. En iyi ücretli anivirüsün Free edition sürümünü kullan :)
Ben Windows Security kullaniyorum bana cok bile. Bilincli kullaniciya zaten virüs bulasmaz bence :)

Norton kadar kahrolası bir virüs programı görmedim. Belki virüs veritabanı iyi olabilir fakat SSD olmayan Windows 10 bilgisayarlarda resmen HDD işkence çekiyor. Bide 5400 RPM ise.
Yaklaşık 1 yıldır Norton Security Deluxe kullanmaktayım. Hafif ve sisteme yük bindirmeyen antivirüs programı. Herhangi bir kötü yanını göremedim. 10 gün sonra lisans süresi bitecek ve ESET Smart Security Premium'u da deneyeceğim. Beğenirsem geçiş yapacağım.

Free olanlar bir işe yaramıyor. Ben 7-8 yıldır virüs programı kullanmıyorum.

5 tane antivirüs programı indirdim hepsi de popülerdi hiçbiri en ufak sorunları çözemedi veya atladı. Geçen ''360 security'' kurdum hem sorunları çözdü hemde 2 saat boyunca virüs temizliği vesaire yaptı (tam tarama) Kesinlikle tavsiye ederim ücretli sürümüne geçmeyi düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı