Ücretsiz aracınızın resmini çiziyorum!

1619678059667.png

Yaparsanız çok mutlu olurum. Eğer güzel değilse Clio 5 bu.

Son düzenleme:
Ücretsiz olarak forumdan 3 veya 4 kişinin aracını çizmeyi ve burada paylaşmayı düşüyorum. Daha önceki çizimlerimden bir kaçını ekledim. Bir sorun olmazsa haftaya kadar çizmiş ve paylaşmış olurum. 🙂
not: Göndereceğiniz fotoğraf net olmalı, suret olmamalı. Dinimden dolayı suret içeren fotoğrafları çizmem.

Eki Görüntüle 967739

Eki Görüntüle 967741

Eki Görüntüle 967740

Çizimi tamamladıktan sonra isteyen olursa alıcı ödemeli kargoyla gönderebilirim ama söz vermiyorum kargolar uzak çünkü.
Böyle kişiler Instagram'dan adres vs. atabilir.
İg: @burhan.gulersoy
İslamın ilk yıllarında Hz. Muhammedin resimleri çiziliyordu. Bu resimler halen duruyor arşivlerde, sergilerde ve müzelerde. Dinin ne? İslam'da öyle bir yasak yok çünkü.

İslamın ilk yıllarında Hz. Muhammedin resimleri çiziliyordu. Bu resimler halen duruyor arşivlerde, sergilerde ve müzelerde. Dinin ne? İslam'da öyle bir yasak yok çünkü.
İslam'ın ilk yıllarında birçok müşrik, bel'am ve sahte peygamberler vardı bunlardan bir taifenin resim çizmiş olabilmesi mümkün. Mesela bugün tarikatlar kabirlerden yardım isteyerek, demokratik siyaseti kendi çıkarları için kullanarak müşrik oluyor. İslamin ilk yıllarında da Allah'tan başkasından isteyerek müşrik olanlar vardı.

"Kıyamet gününde insanların azap yönünden en çetini resim çizen insanlardır" (Buhari)

"Allah kıyamet günü diyecek ki: "Çizdiklerinizi diriltin. Çizdiklerinizi diriltmediğiniz müddetçe ateşte kalacaksınız."

Abdullah ibni Abbas Peygamberin (sav) yasakladığı resmin suret olduğunu söylemiştir.

İslam'ın ilk yıllarında birçok müşrik, bel'am ve sahte peygamberler vardı bunlardan bir taifenin resim çizmiş olabilmesi mümkün. Mesela bugün tarikatlar kabirlerden yardım isteyerek, demokratik siyaseti kendi çıkarları için kullanarak müşrik oluyor. İslam'in ilk yıllarında da Allah'tan başkasından isteyerek müşrik olanlar vardı.

"Kıyamet gününde insanların azap yönünden en çetini resim çizen insanlardır" (buhari)

"Allah kıyamet günü diyecek ki: "çizdiklerinizi diriltin. Çizdiklerinizi diriltmediğiniz müddetçe ateşte kalacaksınız."

Abdullah ibni abbas peygamberin (sav) yasakladığı resmin suret olduğunu söylemiştir.

Hocam bana mı öyle geliyor yoksa kendinizle çelişiyor musunuz?

İslam'ın ilk yıllarında birçok müşrik, bel'am ve sahte peygamberler vardı bunlardan bir taifenin resim çizmiş olabilmesi mümkün. Mesela bugün tarikatlar kabirlerden yardım isteyerek, demokratik siyaseti kendi çıkarları için kullanarak müşrik oluyor. İslamin ilk yıllarında da Allah'tan başkasından isteyerek müşrik olanlar vardı.

"Kıyamet gününde insanların azap yönünden en çetini resim çizen insanlardır" (Buhari)

"Allah kıyamet günü diyecek ki: "Çizdiklerinizi diriltin. Çizdiklerinizi diriltmediğiniz müddetçe ateşte kalacaksınız."

Abdullah ibni Abbas Peygamberin (sav) yasakladığı resmin suret olduğunu söylemiştir.
Ayet varsa buyur koy. Ayet yoksa Allah'ın haram demediğine haram dersen şirke girersin kardeşim. Ali Veli'nin ne dediği beni ilgilendirmiyor. Allah kendi ayetinde, kendisinden başka hiç kimsenin bir şeyi haram ya da helal ilan etme hakkının olmadığını söylüyor. Allah'ın sözünün üzerine söz yoksa konu kapanmıştır.

Geri
Yukarı