Ücretsiz az yer kaplayan oyun önerisi

445124

Centipat
Makaleler
1
Selam arkadaşlar, Windows 10 işletim sistemi bulunan boş depolama alanı sıkıntılı bir bilgisayar mevcut. Sizden isteğim hem ücretsiz hem de en fazla 5 GB depolama alanı bulunduracak bir oyun tavsiyesi.

Bu arada 5 GB indirme dosyası değil, kurduktan sonra en fazla 5 GB yer kaplayacak.

Selam arkadaşlar, Windows 10 işletim sistemi bulunan boş depolama alanı sıkıntılı bir bilgisayar mevcut. Sizden isteğim hem ücretsiz hem de en fazla 5 GB depolama alanı bulunduracak bir oyun tavsiyesi.

Bu arada 5 GB indirme dosyası değil, kurduktan sonra en fazla 5 GB yer kaplayacak.
Brawlhalla oynamanı tavsiye ederim ama asla ciddi olarak oynama yoksa sinir krizleri geçirmen muhtemel.

OpenTTD 39MB evet bayağı az boyutu ancak oyunun içeriği dop dolu.

Krunker. IO Chrome'dan bile girebilirsiniz oyuna kafa dağıtmalık güzel oyun.

Unturned 4 GB yazıyor Steam'de hatıraldığım kadarıyla arkadaşlarla bayağı eğlenceliydi tek kişilikte belli bir yere kadar güzel.

Cube escape Paradox. 100 MB ve ücretsiz. Beyin yakmak istiyorsan oynayabilirsin. Aynı firmaya ait ücretiz bir oyun daha var bir şey roomdu adı aklıma gelmedi tam.
Baktım şimdi samsara room imiş. Bulmaca tarzı oyunları seviyorsan bakabilirsin.

indirimde 86 kuruş oluyor. Boş zaman için ideal, ekmek almak yerine alınır.

Geri
Yukarı