Ücretsiz bir şekilde web sitesi kurulabilir mi?

AtaBy4evir

Femtopat
Arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi web sitesi açmak istiyorum ama oyun ve program indirme web sitesi açacağım, ayrıca domain ve hostinglere para vermek istemiyorum. Ne yapabilirim? Yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

prophet '

Hectopat
Yer
Kırıkkale
Domaini freenom.com'dan, hostingi ise AWS servislerine alabilirsin. glorymanga.tk sitesini bu servislerle kurdum. AWS için 1 Dolar ödeme yapman gerekiyor bunuda belirteyim.

Bu konulara hakim insanlar yazıcaktır ama sanırım .tk gibi uzantılar google tarafından indexlenmiyormuş. Konuyu bilgili insanlar beni düzeltirse sevinirim.

Son düzenleme:

theberat

Millipat
Subdomain olmadıkça her türlü domain indexlenir. Google'ın sınıf ayrıcalığı yok. Sıralamayı değiştiren tek şey içerik ve SEO. Arkadaşın da dediği gibi bedavaya .tk .ml .gf .cq gibi domainleri veriyorlar. Freenom'dan domain alıp Google'a Free Hosting yazarsan istediğin şekilde site açabilirsin.

prophet '

Hectopat
Yer
Kırıkkale
Hostinger üzerinden aylık 10 TL karşılığında ücretsiz bir şekilde site kurabilirsiniz. 😄
Aslında ben aradım ama aylık satanı bulamadım :(. İlk açılışta 200 TL para istiyorlar, GoDaddy ve Hostinger sitelerine baktığımı belirteyim. Nereden satın alınabilir ?

Yeni konular

Yukarı