(Sonlandı) [Ücretsiz] Bitdefender Total Security 5 Cihaz - 6 aylık lisans kampanyası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kesin bir tarih yok kampanya şu zaman bitecek diye. Bazen erişime kapatılıyor, bazen tekrar açılıyor.

BitDefender bol bol kampanya yapan bir şirket, bu bitse başka zaman başka bir kampanya başlar.

Hocam lisans bitince kendi durur otomatik degil mi?
(Orijinal, lisanlı ürünlerde bilgim çok az)
Veri mining işlemi var gibi, hadi iyisiniz bilgileriniz daha fazla kişiye satılacak.

Mining kısmı nasıl oluyor hocam?
Veri mining işlemi var gibi, hadi iyisiniz bilgileriniz daha fazla kişiye satılacak.

Mining kısmı nasıl oluyor hocam?

Anlıyorum. :)

O zaman hiçbir antivirüsü satın almalayım zira hesap açınca bilgilerimiz ellerinde. Windows kullanmayalım, akıllı telefon kullanmayalım... Madem öyle internet bağlantınızı kesin.

Hocam lisans bitince kendi durur otomatik degil mi?
(Orijinal, lisanlı ürünlerde bilgim çok az)
Kredi kartı gibi bilgilerinizi girmediğinizden otomatik yenileme riski bulunmamakta.

Anlıyorum. :)

O zaman hiçbir antivirüsü satın almalayım zira hesap açınca bilgilerimiz ellerinde. Windows kullanmayalım, akıllı telefon kullanmayalım... Madem öyle internet bağlantınızı kesin.

Kredi kartı gibi bilgilerinizi girmediğinizden otomatik yenileme riski bulunmamakta.

Tamam sağ olun hocam.
Zaten dolandırıcılar bana ulaşmak istediklerinde çok zorlanmıyorlar.
Muhabbetimiz vardır kendileri ile.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı