(Sonlandı) [Ücretsiz] Bitdefender Total Security 5 Cihaz - 6 aylık lisans kampanyası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Üst mesajda Firefox deneyin denmiş. Oradan deneyeceğim. :)
Firefox kullanıyorum ve buton çalışmıyor. Zaten olay tarayıcı alakalı değil. Yaptığımız ayarlardan veya kullandığımız eklentilerden biri sitede sorun çıkarıyor. Çözebilmiş değilim. Sıfır tarayıcı kurup alınabiliyor ama. (y)

@261538 ile siz olmasanız bir kampanyadan bile haberimiz olmayacak :D
Geçen ApRa sayesinde 3 ay Apple Music kodu almıştım.

Firefox kullanıyorum ve buton çalışmıyor. Zaten olay tarayıcı alakalı değil. Yaptığımız ayarlardan veya kullandığımız eklentilerden biri sitede sorun çıkarıyor. Çözebilmiş değilim. Sıfır tarayıcı kurup alınabiliyor ama. (y)

uBlock ve tampermonkey eklentisi var. Sıkıntı onlar o zaman.
@AJFA hocam bu Anti-Virüs'ün koruması ne kadar? Kaspersky kadar var mıdır?

Bilgi için teşekkürler. Ayrıca reklam engelleyen eklentiler butonu engelliyor. Adblock'u kapattığımda buton çalıştı.

uBlock ve tampermonkey eklentisi var. Sıkıntı onlar o zaman.
@AJFA hocam bu Anti-Virüs'ün koruması ne kadar? Kaspersky kadar var mıdır?
Kaspersky gibi kaliteli güvenlik yazılımlarından biridir. İçiniz rahat olsun. (y)

Bilgi için teşekkürler. Ayrıca reklam engelleyen eklentiler butonu engelliyor. Adblock'u kapattığımda buton çalıştı.
Güle güle kullanın. :)

Kaspersky gibi kaliteli güvenlik yazılımlarından biridir. İçiniz rahat olsun. (y)

Güle güle kullanın. :)

Adam gibi adam, Internet Explorer'da 180 gün tuşu orada çalıştı, ama indirme bölümü açılmadı. Chrome'da açıldı.

Şöyle bir şey fark ettim, Microsoft Internet Explorer'ı yavaşlatmış, eskiden daha hızlıydı. Edge kullanımı için herhalde.

Çok teşekkürler hocam.

@AJFA hocam Bitdefender'ı yüklerken Malwarebytes'ı silmemi istedi ve sildim, daha sonra yüklersem sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı