Ücretsiz CS:GO kasası veren site önerisi

05emocan55

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Birkaç tane site gördüm, bedavaya kasa açtıran fakat çoğu depozito istiyor. Bana depozito istemeyen, bedava ve güvenilir bir site önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Birkaç tane site gördüm, bedavaya kasa açtıran fakat çoğu depozito istiyor. Bana depozito istemeyen, bedava ve güvenilir bir site önerir misiniz?
2 tane biliyorum depozitsiz. Ancak 2'si de kumar sitesi. Depozitsiz kasa açma sitesi yok ancak key-drop'ta 1 dolar veya 2 dolar yatırdıktan sonra hep açabiliyorsunuz. Gelen skini de çekebiliyorsunuz.

somacase
Sitesi var Prome cod bulup çark çeviriyorsun skini direk çekiyorsun
Wita TV CS:GO ve marjinal veriyor kodları ama bir 20 25 çarkdan sonra 2 dolar yatırmanızı istiyor ve daha fazla çekilmiyor.

GoCases var ama skin veriyor.

Hocam o site depozit istiyor.
Somacase var. Ben ondan her gün promo case açıyorum 4/5 tane. Couponbird'den kodları alıyorum.

Güvenilir değil mi hocam?
2 tane biliyorum depozitsiz. Ancak 2'si de kumar sitesi. Depozitsiz kasa açma sitesi yok ancak Key-drop'ta 1 dolar veya 2 dolar yatırdıktan sonra hep açabiliyorsunuz. Gelen skini de çekebiliyorsunuz.

Sağ olun hocam.
Somacase
Sitesi var Pro'me CoD bulup çark çeviriyorsun skini direk çekiyorsun
Wita TV CS:GO ve marjinal veriyor kodları ama bir 20 25 çarkdan sonra 2 dolar yatırmanızı istiyor ve daha fazla çekilmiyor.

Teşekkürler hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı