Ücretsiz CS:GO Oynamak

Makaleler
7
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Havacılık Sektörü
Profil Kapağı
1522248089
Steam'de oynaması ücretsiz olan CS:GO var malum. Bu sadece botlarla mı oynanıyor? Ben Macbook üzerinden zaman geçirmelik oynayayım istiyorum ama insan değil botlara karşı oynamak istiyorum. Çünkü oyuna annemin dahil olmasını ve beni kanser eden tipleri seven tiplerden değilim. Ne demek istediğimi anladınız siz:) Ayrıca bir merak ettiğim de botlara karşı oynarken Steam'e rozet veya başarım geliyor mu yoksa düz kuru oyun mu oluyor sadece? Aynı şekilde skin olayı da tabi. Nasıl kazanılır kasa mı açılır oyun içinden vs.

Uzun zamandır oynamıyorum ama botlara karşı oynandığını bu sayedede deneme yapıp ona göre alıp almamaya karar vermeniz için yapılmış. Rozet başarıları online oyunlarda geliyordu diye hatırlıyorum. Kasa kazanmakta rasgele oluyordu birde ilk sıralarda olman lazım.

Steam'de oynaması ücretsiz olan CS:GO var malum. Bu sadece botlarla mı oynanıyor? Ben Macbook üzerinden zaman geçirmelik oynayayım istiyorum ama insan değil botlara karşı oynamak istiyorum. Çünkü oyuna annemin dahil olmasını ve beni kanser eden tipleri seven tiplerden değilim. Ne demek istediğimi anladınız siz:) Ayrıca bir merak ettiğim de botlara karşı oynarken Steam'e rozet veya başarım geliyor mu yoksa düz kuru oyun mu oluyor sadece? Aynı şekilde skin olayı da tabi. Nasıl kazanılır kasa mı açılır oyun içinden vs.
Online bir şekilde de oynayabiliyorsunuz. Botlara karşı da oynayabiliyorsunuz. 21 Rütbeye gelince Prime oluyorsunuz.

Ücretsizin tek farkı seçkin olarak rekabetçi girebilmek için 21. seviyeye yükseltmeniz gerekiyor. Seçkin girmeyince de zaten oyunun yarısı hileci oluyor.

Botlara karşı oynarken de başarım veriyor. Ben bazı başarımları botlarla oynayarak açmıştım. Hatta bazı kodlar sayesinde çoğu başarımı anında kazanabiliyorsunuz.

Botlarla oynayabilirsiniz ama online oynamama nedeniniz biraz ilginç geldi. Oyunda sesli iletişimi kapatma özelliği var. Ayrıca birisi aileniz veya sizin için kötü söz söylediği zaman gerçekten öyle olmuyor. Boş insanları takmamak gerek.

@YıldırayDgn İnsanların sürekli yeni hesap açıp hile yapmalarını engellemek için yapılmış bir sistem. Nesi rezillik?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı