Ücretsiz (filigransız) düzenleme programı önerisi

DikizAynasi

Hectopat
Selamlar, filigransız ve ücretsiz bir edit programı arıyorum. Bu konuyu daha önceden de açmıştım fakat DaVinci Resolve önerilmişti ve az önce indirmeye başladım. Sıkıştırılmış hali 1.6 GB olan bir şeyin normal halini düşününce biraz tırstım. Bilgisayarım aşırı eski. Profesyonel (yazımından emin değilim) bir program aramıyorum. Bilgisayarımın linkini aşağı koydum. (Sadece RAM'ini 6 GB olarak yükselttik.)

Selamlar, filigransız ve ücretsiz bir edit programı arıyorum. Bu konuyu daha önceden de açmıştım fakat DaVinci Resolve önerilmişti ve az önce indirmeye başladım. Sıkıştırılmış hali 1.6 GB olan bir şeyin normal halini düşününce biraz tırstım. Bilgisayarım aşırı eski. Profesyonel (yazımından emin değilim) bir program aramıyorum. Bilgisayarımın linkini aşağı koydum. (sadece RAM'ini 6 GB olarak yükselttik.)

16 GB RAM'li PC'de bile davinci kullanırken zorlanıyorum, openshot dene derim ben.

Selamlar, filigransız ve ücretsiz bir edit programı arıyorum. Bu konuyu daha önceden de açmıştım fakat DaVinci Resolve önerilmişti ve az önce indirmeye başladım. Sıkıştırılmış hali 1.6 GB olan bir şeyin normal halini düşününce biraz tırstım. Bilgisayarım aşırı eski. Profesyonel (yazımından emin değilim) bir program aramıyorum. Bilgisayarımın linkini aşağı koydum. (sadece RAM'ini 6 GB olarak yükselttik.)

Yok.

Zorlayacağını tahmin etmiştim. Bu benim için biraz hayal kırıklığı oldu.
Filigran barındırıyor mu?

Hocam filigranlı olup olmayışı benim için yeterli zaten detaylara asla takılmıyorum.

Kdenlive ve shotcut programların dada color sekmesi var bu sebeple onlarda zorlar openshot kesme birleştirme için 2-3 tanede basit efekt var tamamen ücretsiz. Filigranda yok diye hatırlıyorum

KDEnlive ve Shotcut tamamen ücretsiz ve açık kaynaklı yazılım. Bu yüzden watermark vs. barındırmaz.
Kdenlive ve shotcut programların dada color sekmesi var bu sebeple onlarda zorlar openshot kesme birleştirme için 2-3 tanede basit efekt var tamamen ücretsiz. Filigranda yok diye hatırlıyorum
Agalar seri cevap lazım. Projemi bitirdim uzantısını .kdenlive diye kaydediyor .mp4 e çevirmek için ne yapmam gerekli?

Geri
Yukarı