Ücretsiz hafif antivirüs önerisi

Geliştirici

Decipat
Makaleler
1
Herkese selam! Kendime bilgisayarımı sapasağlam koruyabilecek bir Anti-Virüs arıyorum. Kaspersky demeyin çünkü, Kaspersky deneme sürümü bitti ve süreki lisans yenilememi istiyor. Aklımda şu anda ESET var. Sizin öneriniz nedir? Cevaplarınızı bekliyorum. İyi sosyaller!

Herkese selam! Kendime bilgisayarımı sapasağlam koruyabilecek bir Anti-Virüs arıyorum. Kaspersky demeyin çünkü, Kaspersky deneme sürümü bitti ve süreki lisans yenilememi istiyor. Aklımda şu anda ESET var. Sizin öneriniz nedir? Cevaplarınızı bekliyorum. İyi sosyaller!

ESET ama ikide bir pc güvende bildirimi atmaması için bildirimleri kapayın.

Yanlış bilgi
Illaki herkes guvenli kullanmak ister ama bu tur yazilimlar parayi vermedigin surece koruma saglamaz. Oyle gorunur ama yapmaz. 2014'ten beri hiç antivirüs kullanmadim. Ve aksine bence ücretsiz versiyonlari PC'yi yavaslatiyor gibime geliyor.

ESET kullanabilirsin. Sisteme fazla yüklenmez. Kaspersky Security Cloud da var. Tamamen ücretsiz kullanabiliyorsun. Yalnız, Kaspersky'in yanında güvenlik duvarı gelmiyor. O açığı da Comodo Firewall ile kapatabilirsin. O da tamamen ücretsiz. Çakışma yapmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı