Ücretsiz hareketli fotoğraf nerede bulunur?

Mesela Yani

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese esenlikler diliyorum. Ben arka planıma koyacak hareketli fotoğraf sitesi arıyorum birkaç tane site buldum lakin ya ücretli, ya da kalitesi düşük veya beni tatmin etmeyecek şekildeler. Bildiğiniz, kullandığınız bir site var ise paylaşırsanız çok makbule geçer. Esen kalın.

Ben kendi Sosyal arka planımı bu siteden almıştım diye hatırlıyorum. Adımın üstüne basılı tutarak görebilirsin. Profilimi açtığım zaman çok kötü gözükmüyor.

Ben kendi Sosyal arka planımı bu siteden almıştım diye hatırlıyorum. Adımın üstüne basılı tutarak görebilirsin. Profilimi açtığım zaman çok kötü gözükmüyor.
Evet öyle çünkü boyut farkı var. Masaüstü benimki 1920x1080 olduğu için maalesef gif çok kötü görüntü veriyor. Yine de teşekkürler.

Evet öyle çünkü boyut farkı var. Masaüstü benimki 1920x1080 olduğu için maalesef gif çok kötü görüntü veriyor. Yine de teşekkürler.
Ben daha çok sosyal medya için düşünmüştüm. Wallpaper Engine için yapılan dosyaları kullanabilirsin. Sanırım bu site ile Workshop dosyalarını indirebiliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı