[Ücretsiz] Kaspersky Security Cloud 2019

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EKAloji

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ücretsiz Kaspersky Security Cloud 2019 edinme bağlantısı: Kaspersky Security Cloud 2019 (0% discount) | SharewareOnSale

Edit: Nasıl bu kadar farklı duygular yaşıyorsunuz ya?
1610437757014.png

Etiketlere bildirimlere bakmıyorum. Bir konuda bu konu için bakılması istendi kontrol ettim.
Konuda verilen bağlantı bir reklam sitesidir güvenilirliği tartışılır ancak bilindik sitedir.
Şirketlerden reklam amaçlı bazı yazılımları lisansları ve kurulum medyalarını değiştirerek sunan sitelerdir bunlar. İçinden ne çıkacağı belli olmaz o yüzden sitenin altında küçücük şekilde uyarıyı yazmışlar zaten.

Gelelim ürün konusuna. Linkte verilen ürün 2019 olması çok bir şey değiştirmez güncelleme alıp lisans bozulmuyorsa. Diğer husus ise konuda anlam karmaşası var. Cloud free ile cloud karıştırmayın. Konuda verilen Kaspersky Cloud ise yani Personal sürümü, sizi IS gibi korur içinde güvenlik duvarı vb. her şey bulunur. Eğer Free ise zaten bunu kendi sitesinden risksiz şekilde indirebilirsiniz.

Adminler nasıl izin verdi buna ya? Crack değil mi bu?
Ne? :D. Hayır, firmalar ürünlerini bu tip siteler aracılığı ile dağıtabiliyor. Örnek siteler:
Hocam gerçek olduğuna emin misiniz? İndirmeyi düşünmüyor değilim.
Site bilindik bir site.
2019 mu? Herhalde veritabanı eskidir.

Zaten Kaspersky'nin Security Cloud Free isimli ücretsiz ürünü bulunuyor.

@Murat5038
Anti virüs kullanan birisi değilim, forumda popüler olduğu için paylaştım.
Neden kod vermek yerine bir ugulama indiriyorlar acaba.
Sitenin olayı bu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı