Ücretsiz olan PUBG'nin bütün detayları

Zaten biliyorsunuz PUBG: Battlegrounds "herkes için battlegrounds!" sloganlıyla ücretsiz oldu... Artık oyun ücretsiz erişime açıldı.
Bu güncellemeyle:
-Plus statüsü getirildi. Eski oyuncular bu özelliğe zaten sahipler.
-Menü ve tema daha güzel bir hale getirildi. Açıkçası çok beğendim.
-Free oyunculara dereceli mod yok. Sadece denemek için giriyorsunuz gibi duruyor dereceli mod istiyorsanız Plus almak zorundasınız.
-Plus ile Free oyuncular derecesiz modda karşılaşabiliyorlar... Yani ben karşılaştım.
-Oyuna dronlar eklendi. Şahsen ben bunun CS:GO'daki danger Zone'dan alınan bir fikir olduğunu düşünüyorum.
-Yapay zeka anternman maçı geldi. Bunu alıştırma için istiyordum fakat bu botlar çok kötü oynuyor. :D
-Muhtemelen anti-hile güncellendi... Dereceli modda Free oyuncular karşımıza gelmeyeceği için çok sorun olmayacağını düşünüyorum.
-İstatiklere baktığımda oyuncu sayısının hala aynı civarlarda olduğunu gördüm 2-3 haftaya kadar artacağını düşünüyorum.

Önceden oyunu aldıysanız 87 TL'ye ya da daha ucuz eski fiyata Plus'u getirmiş oldunuz.

Plus fiyatı 12.99 dolar 176 TL eder. Dereceli mod ve avantajlı deneyim istiyorsanız Plus statüsü alabilirsiniz. Belki GameSatış vb. sitelerde Plus'lu hesaplar satılıyordur... Daha uyguna getirmiş olursunuz.

Peki sizin fikirleriniz neler?

8 ay önce almıştım 10 saat civarı oynadım hiç beğenmemiştim oyunda herkes bottu başladığımda 30-20 kişi öldürüp çıkıyorsun çok saçma geliyordu insanlar Warzone, Apex falan oynuyor artık pek sanmıyorum oyuncu sayısının fırlayacağını.

Geri
Yukarı