Ücretsiz Oyun Önerisi

Yasu96

Centipat
Makaleler
1
Merhabalar arkadaşlar, Epic Games'te verilen ücretsiz oyunlardan (paralı olup da bir süreliğine ücretsiz yapılan) veya zaten ücretsiz olan oyunlardan güzel oyunlar varsa tavsiye verir misiniz? Sistem sıkıntı değil. Hepsini kaldırır. MOBA tarzı oyunları sevmiyorum, strateji oyunlarını da sevmem. Ona göre tavsiye verebilirseniz çok güzel olur. Şu an oynadığım oyunlar:
-Inside
-Valorant
-The Long Dark

Merhabalar arkadaşlar, Epic Games'te verilen ücretsiz oyunlardan (paralı olup da bir süreliğine ücretsiz yapılan) veya zaten ücretsiz olan oyunlardan güzel oyunlar varsa tavsiye verir misiniz? Sistem sıkıntı değil. Hepsini kaldırır. MOBA tarzı oyunları sevmiyorum, strateji oyunlarını da sevmem. Ona göre tavsiye verebilirseniz çok güzel olur. Şu an oynadığım oyunlar:
-Inside
-Valorant
-The Long Dark.

Core Games. Roblox gibi bir platform ama grafikleri daha iyi. Epic Games'te bedava.

Son düzenleyen: Moderatör:
-Inside
-Valorant
-The Long Dark.

Yeni bilgisayar hayırlı olsun :) CS:GO oynayabilirsin bence.

Yeni bilgisayar hayırlı olsun :) CS:GO oynayabilirsin bence.
CS: GO olabilir. Gerçi seçkin olana kadar sabır taşı olacaksanız daha faydalı oluyor. Ayrıca TF 2 de çok güzel bir oyun.
CS:GO oynamak istemiyorum çünkü zamanında bilgisayarım kötü diye ranked girmedim, şimdi de kendi rankımda ranked maç bulmak 15 dk dan fazla sürüyor ve benim rankımdaki insanlar arasında çok hile var.

Geri
Yukarı