Ücretsiz Oyun Önerisi

Merhabalar arkadaşlar, Epic Games'te verilen ücretsiz oyunlardan (paralı olup da bir süreliğine ücretsiz yapılan) veya zaten ücretsiz olan oyunlardan güzel oyunlar varsa tavsiye verir misiniz? Sistem sıkıntı değil. Hepsini kaldırır. MOBA tarzı oyunları sevmiyorum, strateji oyunlarını da sevmem. Ona göre tavsiye verebilirseniz çok güzel olur. Şu an oynadığım oyunlar:
-Inside
-Valorant
-The Long Dark
Zula, LoL öneririm.

Rocket League oynayabilirsiniz.

Ve arkadaşların da dediği gibi Warframe çok iyidir ve çok uzun ömürlü bir oyundur (minimum 500+ saat) başlarda sıkabilir sonrasında çok eğlenirsiniz. Başlamayı düşünürseniz şu videoyu izlemenizi tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Team Fortress 2 çocuk gibi görünen ama alakası olmayan, hem komik hem de müthiş eğlenceli bir oyun. Bunun dışında ücretsiz değil ama indirimlerde rahatlıkla alabileceğiniz Killing Floor 2.

Warframe veya Apex'e de bakabilirsiniz.

Team Fortress 2 çocuk gibi görünen ama alakası olmayan, hem komik hem de müthiş eğlenceli bir oyun. Bunun dışında ücretsiz değil ama indirimlerde rahatlıkla alabileceğiniz Killing Floor 2.

Warframe veya Apex'e de bakabilirsiniz.
Killing Floor 2 sanırım Epic tarafından bedava verilmişti. Bakarım.

Killing Floor 2 sanırım Epic tarafından bedava verilmişti. Bakarım.

Bilmediğinizi düşünerek anlatma gereği duyuyorum. Çünkü Türk oyuncusu yok denecek kadar az.

Killing Floor 2 diğer oyunlara göre biraz farklı. 6 kişilik gruplar halinde, dalga boyunca gelen ZED'leri (Zombi) kesiyorsunuz. Haftalık ve günlük görevler de mevcut. Yani oyuncuya karşı oyuncu çatışması diye bir şey yok. Bu yüzden pek tercih edilen bir oyun değil ama zombili oyunları seviyorsanız; Killing Floor 2 tam size göre ki ben de çok oynarım.

Brawlhalla ve sabotaj oynayabilirsiniz bu arada yeni bilgisayarınız hayırlı olsun güle güle kullanın hocam 🙂
Çok teşekkürler :)
Arkadaşlar Epic Games Borderlands 2'yi de bedava vermiş. Nasıl bir oyundur? Remnant From The Ashes'ı da merak ediyorum. Bilenler varsa bu oyunlar hakkında bilgi verirse sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı