Ücretsiz Oyun Tavsiyesi

• Konuyu başlatan Jayce
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 919

Jayce

Gigapat
Makaleler
1
Sistemim R5 1600, 8 GB RAM, RX 580 4GB. Zaman sömüren ve zevk veren oyun önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Osu! oynamak için anime izlemek gerektiğini bilmiyordum. Yıllardır boşuna oynuyorum demek.
Beatmapler genellikle anime sarkilarindan olusmakta veya Asya dili agirlikli. O yuzden ilgisini ceker diye dusundum cunku Ingilizce sarkilarin maplendigi yil 2010'lardan kaldigi icin patternleri de tuhaf ve oynamasi acayip zor oluyor.

Beatmapler genellikle anime sarkilarindan olusmakta veya Asya dili agirlikli. O yuzden ilgisini ceker diye dusundum cunku İngilizce sarkilarin maplendigi yil 2010'lardan kaldigi icin patternleri de tuhaf ve oynamasi acayip zor oluyor.
Tüm İngilizce şarkılar o şekilde değil. Ama çoğu yayınlanmayı hak edecek kadar iyi olsa da onaylanmıyor. Yayınlanmamış halleriyle oynuyorum ben de.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı