Ücretsiz oyunlar paralı olur mu korkusu

otantikçocuk32

Hectopat
Daha fazla  
Ben çok değişik bir adamım maalesef yaşımdan dolayı mı bilmiyorum da ücretsiz oynadığım oyunlar paralı olursa oynayamam diye korkuyorum bunu nasıl yenebilirim nasıl düşünmeliyim?

Sonradan ücretli olan oyunlar eski kullanıcılarını satmaz genelde tos bunların en büyük örneği olabilir web tabanlı idi sonra Steam'e çok cüzi bir miktarla geçti(10 TL indirimde 5) ayrıca önceden açılan hesaplar da sorun olmadan oynanılabilir durumdaydı(Steam'e gelmeden)

Ben çok değişik bir adamım maalesef yaşımdan dolayı mı bilmiyorum da ücretsiz oynadığım oyunlar paralı olursa oynayamam diye korkuyorum bunu nasıl yenebilirim nasıl düşünmeliyim?
Yeneceğini düşünmüyorum. Warzone'u sırf korkumdan dolayı kütüphaneme nasıl eklerim bunu baya araştırdığımı hatırlıyorum.

Olmaz bu düşünceyi bırak bence bu oyunları yüz binlerce kişi oynuyor ve eğer bir oyunu ücretsiz aldıysan isterse sonra 1 milyon TL olsun fark etmez

Ücretsiz oyunlar, ücretsiz olması sebebiyle bu kadar tutuldu ve kazancını skinlerden kazanıyor. Oyunu satmak yerine kostüm satmak daha kolay ve iyi bir kazanç sağlıyor. Şu an oynanan oyunların gelirlerini araştırırsanız böyle bir korkunuz kalmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı