Ücretsiz oyunlar paralı olur mu korkusu

Hocam hala cozemiyorum ya olmuyor nasıl fikirle düşünmeliyiz sizce oyun firmaları nasıl dusunur ya da paralı olursa siz ne yaparsınız oynayanlar ne yalar bu konu hakkında bilgi verirseniz sorunum çözülebilir.

Konu sanki vatan, millet meselesi. Hadi diyelim ki ücretli oldu, dünyanın sonu mu? Niye bu kadar takıyorsun kafana?

Hocam siz ücretsiz bir oyunu oynadığınız zaman hangi zihniyetle oynuyorsunuz ben nasıl düşünerek yenmeliyim sorunu?

Ücretsiz oyun oynamıyorum. Ama 2 yıllık ücretsiz aldığım EA Play'im vardı ve bu yıl bitecek. Yani EA Play'deki oyunları ücretsiz oynuyor sayılırdım ve bu yıl bittikten sonra oynayamayacağım, benim için büyük bir eksiklik değil. Oynamak istersem bu sefer parasını veririm, dünyanın sonu değil ya!

Ücretsiz oyun oynamıyorum. Ama 2 yıllık ücretsiz aldığım EA Play'im vardı ve bu yıl bitecek. Yani EA Play'deki oyunları ücretsiz oynuyor sayılırdım ve bu yıl bittikten sonra oynayamayacağım, benim için büyük bir eksiklik değil. Oynamak istersem bu sefer parasını veririm, dünyanın sonu değil ya!

Dopru bu kadar büyütülecek bir şey yok bence de çok fazla abartmaya başlandı gibi parasını verirsin maximum olsa olsa 100TL olacak 2 hafta okulda değil evde yer al sana 100TL.

Dopru bu kadar büyütülecek bir şey yok bence de çok fazla abartmaya başlandı gibi parasını verirsin maximum olsa olsa 100TL olacak 2 hafta okulda değil evde yer al sana 100TL.

Herkesin sizin gibi okula 10 TL harcayacak parası yok konuya kendi ekonomik durumunuzdan bakmak yerine başka açıdan bakın.

Herkesin sizin gibi okula 10 TL harcayacak parası yok konuya kendi ekonomik durumunuzdan bakmak yerine başka açıdan bakın.

Çok oynamak istiyorsa zaten o parayı insan 1 aydada 2 aydada toplar yine oynayabilir ben oynamak istediğim oyunu %50 indirime girmediği sürece oynamıyorum indirim olmayınca da pahalı diye kendimi sürekli üzgün hissetmiyorum bence bunu kafaya takmadan rahatlıkla oynayabilir.

Geri
Yukarı