Ücretsiz oyunlar paralı olur mu?

Daha önce 2 kez ücretsiz olan bir oyunu paralı yaptıklarını görmüştüm. Ama TF2, CS:GO, Warzone gibi oyunların paralı olma imkanı pek yoktur.
Ayrıca TF2 2007 senesinde çıkmış 14 yıllık ücretsiz olan bir oyun. CS:GO ise daha yeni ücretsiz oldu. Bunların paralı olma ihtimali yoktur.

Hocam pek takip etmiyorum ama bundan 2 sene önce CS:GO paralıydı sonra ücretsiz yaptılar sonra tekrar Prime diye bir şey getirdiler ranked için.

Paralı oyunlar ücretsiz kadar tutulmuyor ücretsiz oyunu herkes oynar ama paralı olanı o oyunu seven oynar.

Paralı oyunu sever oynar değil hocam mesela ben GTA 5 ve Tom Clancy's Rainbow Six: Siege seviyorum ama para yatıramadığım için oynayamıyorum. Ücretsiz olursa 1 hafta gibi bazen oluyor. Epic Games'te falan o zaman yükleyebilirim.

Team Fortress 2 ve Counter Strike: Global Offensive başta ücretli fakat sonradan Free 2 Play olan oyunlardır.

Ücretsiz bir oyunun paralı olucağını sanmıyorum.

Belki ücra köşelerde hiç bilinmeyen ama ilerde tutacak bir oyun şu an ücretsiz olabilir ama o da test aşamasında olduğu için falandır.

Geri
Yukarı