Ücretsiz Ücretsiz Profil Kapak Fotoğrafı İstek Konusu

Cybertron ya da Xen temalı sanki manzara fotoğrafıymış gibi bir adet profil kapak fotoğrafı sipariş edebilir miyim?

Odamda boya yapıldığı için bilgisayar başına geçmem biraz zor oldu.

Hocam "The Last of Us Part 2" temalı, fotoğrafın uygun bir yerinde "7" olan bir kapak fotoğrafı yaparsanız sevinirim, elinize sağlık.
Kapak fotoğrafınız:
19.png

Ben Neymar veya Falcao ile ilgili bir kapak fotoğrafı isterim müsait olduğunuz bir zamanda. :) Futbol konseptine uzaksanız Destiny ile ilgili de bir kapak olursa tadından yenmez.
Kapak fotoğrafınız:
20.png

Daha çok sade ve retro bir tasarım olsun. Vaporvave ile retro karışımı bir şeyler olsun ama çok da geçmişe gitmeyelim. Güncel kalalım. Üstünde ise tamamı küçük harflerle istediğin fontta, şekilde alpolojix yazarsa sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler. Uzun zamandır logo tarzında bir şey arıyordum ama kullanacak bir şey bulamadım dostum. Çok sağ ol ✌
Bu arada yazının olduğu kısımın çevresi çok küçük olmasın yani onu kırpıp PP olarak da kullanabileyim. Eğer yapabilirseniz çok çok çok sevinirim 😊
Kapak fotoğrafınız:
21.png

Hocam rica etsem bana "arasyuksel" yazan GTA San Andreas temalı bir kapak fotoğrafı hazırlayabilir misiniz?
Kapak fotoğrafınız:
22.png

Mümkünse BF1 Osmanlı askeri temalı olsun. Barong yazılırsa sevinirim. Teşekkürler.
Kapak fotoğrafınız:
23.png

Katana ZERO olur mu? Hem ismimle uyumlu olsun. Renk uyumu da çok hoş durur.
Kapak fotoğrafınız:
24.png

Serdar yazılı sade ve modern bir logo.
Hafif Neon ve Retro havası olursa mutlu olurum. :)
(İsmim belli oldu hadi neyse.:D)

Bana YouTube için kapak fotoğrafı hazırlarsanız çok sevinirim.
Kanal: Linux4Everyone

Odamda boya yapıldığı için bilgisayar başına geçmem biraz zor oldu.

kapak fotoğrafınız:
Eki Görüntüle 675309

kapak fotoğrafınız:
Eki Görüntüle 675310

kapak fotoğrafınız:
Eki Görüntüle 675311

kapak fotoğrafınız:
Eki Görüntüle 675312

kapak fotoğrafınız:
Eki Görüntüle 675313

kapak fotoğrafınız:
Eki Görüntüle 675314

Dostum. Tam istediğimi yapmışsın. Teşekkürler. Tek eksiği arkada birkaç palmiye ve enis kirazoğlu kafası. Onu da kendim eklerim. Yazının PNG hali varsa atabilir misin?

Ne hakkında?: -Oyun.
İsim?: -tBone
KatanaZero tasarımı çok hoş olmuş. Ona benzer olabilir.

Geri
Yukarı