Ücretsiz Ücretsiz Profil Kapak Fotoğrafı İstek Konusu

HxH'den Chrollo Lucilfer'in bulundugu, siyah, gri ve beyaz agirlikli, uzerinde "Shizaki" yazan bir kapak tasarlayabilir misiniz? Tesekkurler.

24 sayfa istek mi var? Geçmiş olsun.
17-18 sayfası yapılı diye biliyorum. :D Attığım mesajdan öncesindekiler maalesef yapılmayacak yeni gelen 15 isteği yapacağım.
Formula 1 ile alakalı "Burstappen" yazan bir logo yapar mısınız?
Logo yapmıyorum sadece Technopat Sosyal'in profil kısmına uygun kapak fotoğrafı yapıyorum.

10 istek kaldı sonrasında gelenleri saymayacağım.

17-18 sayfası yapılı diye biliyorum. :D Attığım mesajdan öncesindekiler maalesef yapılmayacak yeni gelen 15 isteği yapacağım.

Logo yapmıyorum sadece Technopat Sosyal'in profil kısmına uygun kapak fotoğrafı yapıyorum.

10 istek kaldı sonrasında gelenleri saymayacağım.

Zahmet olmaz ise bende bir kapak fotoğrafı rica edeceğim. Shuichi Tatsuo yazan anime temalı bir kapak fotoğrafı tasarlayabilir misiniz rica etsem.
Not: Anime olarak honzuki no gekokujou veya Assassin's pride sizin seçiminiz olsun hangisi daha hoş gözükecekse elinize sağlık şimdiden.

Bir süre önce bunu istemiştim ama olmadı.

Bu yüzden aşağıda bıraktığım resimin sol üstünde yazacak şekilde ayarlarsanız sevinirim.

131321723_4786092498098759_5829430865489011920_n.jpg

Suratları görünürse sevinirim.

Çok solda kalmayacaksa eğer bu alttaki olanı da yapabilirsiniz.
DouLuo-DaLu–Douro-Mainland–Soul-Land-1-chinese-anime-donghua-episode-158-Season-2-Episode-138-...jpg

Son düzenleme:
Hocam Technopat için YKS yazılı kapak yapabilir misin? 2.dünya savaşlı bir temalı ama böyle siyah değil de renkli bir şey olabilir mi? Gökkuşağının renkleri gibi.

Hocam işiniz çok zor gerçekten, kolay gelsin.

Stormtrooper temalı 452 yazan bir tane yapabilir misiniz acaba?

Herhangi bir BMW (cip olmasın) içeren fotonun üstüne Eternal yazarsanız çok hoş olur.

Son 6 istek kaldı.
Avenged Sevenfold grubunun gitaristi Synyster Gates ile ilgili; parlak, yüksek kontrastlı ve üzerinde "Pieria" yazan tarzda bir şey yapabilir misiniz? Teşekkür ederim.
HD hali için tıkla.
1.png

Poseidon temalı bir kapak fotoğrafı istiyorum. Fotoğrafın içinde deniz olabilir, Poseidon ve onun Trident'i olabilir, arkalarda belki irili ufaklı adalar olabilir vs. Mümkünse atmosfer bir tık mavimtırak olursa güzel olur. Veya gün batımında, ikisi de olur. Sizin hayal gücünüze bırakıyorum geri kalanını. Teşekkürler.

StrigoI yazabilir.
HD hali için tıkla.
2.png

@64502 hocam bende tasarımlarda kullanmak için PNG arıyorum bildiğiniz site vs. var mı?
Genelde "karakter ismi png" veya "karakter ismi render" şeklinde arıyorum Google'da. Onun dışında ücretli işlerimde lazım olabilen çizimler, stok görseller veya ikonlar oluyor onlar için de şu iki siteyi kullanıyorum: Freepik | Graphic Resources for everyone Free Vector Icons and Stickers - Thousands of resources to download

Son düzenleme:
Son 6 istek kaldı.

HD hali için tıkla.
Eki Görüntüle 1075628

HD hali için tıkla.
Eki Görüntüle 1075629

Genelde "karakter ismi png" veya "karakter ismi render" şeklinde arıyorum Google'da. Onun dışında ücretli işlerimde lazım olabilen çizimler, stok görseller veya ikonlar oluyor onlar için de şu iki siteyi kullanıyorum: Freepik | Graphic Resources for everyone Free Vector Icons and Stickers - Thousands of resources to download
Elinize sağlık. Karakter, atmosfer vs. tam istediğim gibi olmuş. Ama küçük bir yanlışlık var, StrigoI yazısı L harfi ile olmuş, ben büyük ı harfi ile StrigoI istemiştim ama olsun :D

Yeni konular

Geri
Yukarı