Ücretsiz Ücretsiz Profil Kapak Fotoğrafı İstek Konusu

3-4. Sayfalara ne kadar kaldı?

Gerçekten yoğun ve odamda değilim salonda oturduğum yerde yapmaya çalışıyorum. Odamın boyası yarın kuruyacak ve yarın geçebileceğim oraya. Daha 30 küsür istek bekliyor bakalım ne zaman bitecek.
Letho Of Gulet yazan, Letho'nun resminin bulunduğu bir kapak fotoğrafı yaparsanız seve seve kullanırım. Elinize sağlık, harika bir yeteneğiniz var.
Kapak fotoğrafınız
28.png

Berrkay yazan, Papers, Please ile ilgili bir şeyler deneyebilir misin? :D

Teşekkürler şimdiden. (Olmazsa Cyberpunk da olur.)
Hocam gereksiz bir uğraşa girip her şeyi sıfırdan yaptım. Soldaki yerin tam avatar kısmına denk gelmesi gerek öyle düşünerek tasarladım. 😂
29.png

Son düzenleme:
😍
Gerçekten yoğun ve odamda değilim salonda oturduğum yerde yapmaya çalışıyorum. Odamın boyası yarın kuruyacak ve yarın geçebileceğim oraya. Daha 30 küsür istek bekliyor bakalım ne zaman bitecek.

Kapak fotoğrafınız
Eki Görüntüle 676550

Hocam gereksiz bir uğraşa girip her şeyi sıfırdan yaptım. Soldaki yerin tam avatar kısmına denk gelmesi gerek öyle düşünerek tasarladım. 😂
Eki Görüntüle 676551
Hocam aşırı güzel olmuş ellerinize sağlık. Bilgisayar başına geçtiğimde kullanacağım.😍

Harika olmuş, eline sağlık.

@64502 Hocam ben kendim için istemiştim de acaba arkadaşıma da bir tane yapabilir misin? İsmi Said Buhran anime seviyor doğum günü var da hediye olarak vereceğim.

4 bin görüntülenme almış konu, herkese gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederim.

Merhabalar,

v1sion yazılı siyah arkaplan üstüne sarı renkte bir kapak fotoğrafı-profil fotoğrafı-logo üçlemesinden birini yapabilir misiniz? Elinize sağlık şimdiden.

Teması Cyberpunk tarzında (oyun öğesi olarak değil, cyberpunk dünya temalı) yapabilirseniz çok sevinirim.
Kapak fotoğrafınız
30.png

Selam,

Bana Uncharted temalı, Sosyal'de gördüğün ismimden bir tane yapar mısın? :)

Teşekkürler, kolay gelsin.
Kapak fotoğrafınız
31.png

Büyük harflerle ismimi yani "LYRINX" yazan bir kapak fotoğrafı hazırlayabilir misiniz? Teması önemli değil. Mümkünse başka sitelerde de kullanılabilir olsun. Sizin kapak fotoğrafınızdaki gibi siyah bir tema olabilir. Elinize emeğinize sağlık.
32.png

Oyun temalı bana da Youtube kapak fotoğrafına koymam için bir resim yapar mısınız rica etsem. IQT yazılı olacak şekilde ve arka tonları profil resmime uyarsa ( kırmızı ve beyaz ) çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden. Aşağıda ki formu bulamadığım için buraya yazdım. Kanalım bu şekilde.
33.png

meliH yazılı Forza Horizon veya herhangi bir araba oyunu temalı bir arka plan yapabilme şansınız var mı? Şimdiden teşekkürler.
34.png

Vizkhont yazan karanlık, Witcher temalı bir şey yapabilir misiniz?
35.png

Pepe The Frog olsun fotoğrafta ama kafasına silah dayarken yada intihar ederken. Yazı olarak meola147 süper olur. Şimdiden sağolun.
36.png

Üzerinde bir yerlerde "Çağrı" yazan L.O.T.R temalı bir arka plan yaparsanız çok mutlu olurum.
Biraz yoğunlaştı ortalık, yapamazsanız da canınız sağ olsun.
Bu arada yaptığınız kapak fotoğrafları şahane.
Emeğinize sağlık.
37.png

Yeni konular

Geri
Yukarı