Ücretsiz Steam kodu nasıl alınır?

Giveaway.Su Google eklentisini falan ekledikten sonra bir tane yan hesap açarsın (gruplara katılmanı falan istiyor onun için.) oradan kazanabilirsin ama umutlu olma genelde 5 liralık oyunlar çıkıyor :D.

Güvenilir mi? Bedava CS:GO'dan sonra şüphelendim.

Kullandığım bir site 60 dolar kazanmış ve çekmişimdir aynı zamanda siteyi türkçeyede çevirdim yakın zamanda Türkçe dilde eklenecek moderatörler ile iletişimde kurabilirsiniz belirli bir Türk kitleside var.
Güvenilir mi? Bedava CS:GO'dan sonra şüphelendim.

CS:GO skinleri de veriyor normal olarak sıkıntı çıkmıyor marketi bayağı geniş bir sürü hediye kartı seçeneği mevcut CS:GO skini istemesseniz hediye kartı olarak da çekebiliyorsunuz.

Kullandığım bir site 60 dolar kazanmış ve çekmişimdir aynı zamanda siteyi türkçeyede çevirdim yakın zamanda Türkçe dilde eklenecek moderatörler ile iletişimde kurabilirsiniz belirli bir Türk kitleside var.

CS:GO skinleri de veriyor normal olarak sıkıntı çıkmıyor marketi bayağı geniş bir sürü hediye kartı seçeneği mevcut CS:GO skini istemesseniz hediye kartı olarak da çekebiliyorsunuz.
Teşekkürler. CS:GO sitelerine girip dolandırılan bir çok kişi gördükten sonra şüpheleniyorum. Bir bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı